TINA me Te qime Hot Ne Aeroplan / ALBANIAN Cha.-DATING / easy credit

HERE You CAN MEET EACH OTHER AND DISCUSS ABOUT ALBANIAN TV,TV ALBANIA,ALBANIAN VIP ,ALBANIAN MUSIC,ALBANIAN MUSIC STARS,ESTRADA SHQIP,MEET AND CONTACT AND START FRIENDSHIP. HERE ALSO ALBANIAN CAN CHAT WITH EACH OTHER AND START BUILDING FRINSDHIP OR DATING EACH OTHER. ANYWAY WE ARE HAPPY TO GIVE YOU SOME PLATFORM WHERE PEOLE CAN HAVE FUN ENtERTAIN OURSELF AND BUILD REALTIONSHIP,DATING AND MORE....

 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch

UNE jam vajze qapkene. Jetoj me mamin vetem ne Bern te Zvicerres. Jetoj si dua dhe bej qka te dua. Nuk me brengosin se qfare thojne njerezit.Thjesht jetoj sipas deshires sime.
Punoj ne nje firme te njohur turistike si stjuardese.Ndoshta jam nje nga stjuardesat e pakta shqipetare ne Zvicerr. Kjo edhte nje pune qe te kenaqe.Jetojme praktikisht ne qiell!Fluturojme gjithkah neper vende te ndryshme. Me se shumti me pelqejne fluturimet ne Miami ku na bie te pushojme ne hotele te ndryshme te Miamit ku kam perjetuar qaste tejet te nxehta!

Nje here gjate nje fluturimi per ne Miami kishte ardhur ne aeroplanin swissair nje pilot tejet i pashem me trup muskuloz. Ishte italian por i lindur ne Zvicerr.Me kallet p...kur me kujtohet se sa seksi ishte ai! kishte ardhur dhe pas disa shiqimeve te nexehta gjate bisedave tona ai me vardisej gjithnje me shume.Nuk munda ti rezistoja sharmit te tij,,thjesht keta italianet jane tejet hot!patem arritur ne mimai,per shkak te udhetimit te gjate patem 2 dite te drejt pushimi ne hotelin e famshem te Miamit:

  Sheraton Miami Airport Hotel & Executive Meeting Center ne 3900 NW 21st Street /Miami, Florida 33142 USA.

 Eshte nje hotel fantsatik. Pas nje dite pushimi ku kalova me shoqet e mija neper dyqane te Miamit duke blere rrobe e suvenire vendosem te dalim naten neper Klube te ndryshem te Miamit. Shkuam ne klubin Mansion Miami .
Ishte klub Fantastik. pasi porositem Martini kercyem se bashku me shoqet tona.E verejta dikush na pershendeti :"si po kaloni`` kur qe.... ishte
ai piloti i nxehte!. Mu kall trupi flake biseduam ,kercyem se bashku deri ne ora 3 te mengjesit e pastaj ai me propozoi te shkojme ne hotelin tone ku ishim pozicionuar i tere ekipi i aeroplanit.

Morem nje Taxi dhe gjate rruges filloi te me prekte ne kembet e mija te gjata..uhh qfare lezeti me ..pastaj u puthem flirtuam ai prekte p..tim e une k.. etij..shoferi i taxit na veshtronke duke qeshur nga pasqyra e taxit! pastaj arritem ne hotel ,,ku ai filloi te me puthke ne ashensor ,ne koridor nga epshi nuk arritke ta hap deren..te dy duke qeshur mezie hapem deren.aty ne dhome pa embyllur mire deren me hodhi e shtrat ku filloi te me zveshe rrobat me vrull. pasi mbetem lakuriq fillot te me lepij p.. aq thelle me gjuhe sa u derdha menjehere...e pastaj ja kapa k...tejet te madh..uh qfare k... monster nuk e kisha provu ende ja thithsha me epsh te madh..mezi qe e perbija aq i madh ishte..pastaj e luta te me qinte. me kapi ..mi hapi kembet engadale filloi te ma fuse ...oh qfare lezeti..me dhibte p.. por donte k.. e tij te madh..ma fuske
dalengadale..dalengadale..deri sa u laga mire epastaj ..me pomponte me vrull te madh..oh oh pesoja orgazma te nje pasnjeshme...e ai prape vazhdont..me kapke per beli e me qinte ne kembe me ngulte ne k.. etij te stermadh e me qinte fort..fort sa me vinte te fiket nga kenaqesia..oh qfare kari te embel qe kishte..pastaj benim pauze ku benim pozicione 6 9 ..e pastaj kah ora 7 e mengjesit u derdhem aq forte sa u alivanosa..u zgjuam ne 5 ora mbasdite ku edhe nje here filluma nga e para me nje seks te papare deris sa p.. im nuk prodhonte leng me nga sterlodhja. Vazhduam perseri  diten tjeter ne toletin e aeroplanit kur po ktheheshim ne Zvicerr, ku ma dha nje qire te shpejt te forte ..ku pastaj dikush fatkeqesisht  kishte raportuar dhe per kete na paten pushuar nga puna. Pata gjete pune shpejt ne agjenci tjeter por kontakti me italianin e enderrave fatkeqesisht na ka humbur..
Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ... We offer the following: - Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 - Unemployment insurance rates choice - Constant Top-interest and consistent loan rates - Free editing and repayment at any time The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch