ARSIMI DHE KUSHERINA! / alb date/ online credit/ auto insurance


http://video-alba.blogspot.ch

SPONSORED BY EASY CREDIT.CH    online credit  / auto insurance


http://video-alba.blogspot.ch


Do të ju tregoj një ngjarje që kurrë me parë as që kisha menduar. Jetoj dhe punoj jashtë kosove që disa vite. Zakonishtë veres shkoj për pushime në Kosovë. Verës së kaluar me ndodhi ajo që sinqerishtë kur nuk e kisha menduar. Mbeta vetem në shtepi dita ishte e bukur dhe një diell i fortë, vendosa që të ulem në oborr dhe të rrezitem, morra njä kafe dhe ndeza një cigare dhe lexoja një liber. pas disa minutash erdhi kusherira ime...posa hyri në oborr mbylli deren e oborrit me qelës dhe erdhi drejtë meje. Kush me tha a po rrezitesh a....po i thash nuk po me shef...mirë besa edhe ngjyrë paske marr mirë edhe kogja kush trup të fortë. E veshtrova neutral duke i thënë kusherin në dash qitja veti në kafe edhe mua ma bjen një gotë ujë. Pas pak erdhi me kafe dhe me një gotë ujë. 
U ul karshi meje në karrikë...filloj ta pij kafen dhe me pyeti se qka po lexon i thash një liber me politike....aiii kush kishe po lexon najsen ma të mirë. Nuk kaloi shumë kohë dhe kusherina me tha...kush a muj me i qitë kambet mbi tavolinë ti rreziti edhe unë pak se hiq nuk kamë mujt me u rrezit sivjet....i thash ban qka dush qka po me vetë....vazhdoja te pij kafe dhe cigare...në qastë pashë këmbet e kusherines mbi tavolinë dhe i kishte zgjaruar pak ku ju dukeshin tangat kuq dhe bardhë dhe si për ironi tangat iu kishin darë pergjysmë pidhin e rruar dhe buzet e pidhit ishn nda në dysh duke bërë thirrje për trajtim. Në ato momente me shkoi një dridhje në tërë trupin...nuk e kisha menduar kurrë në jetë që kusherina do të me shfaqet në atë pozitë..pasi që edhe mosha ka një diferencë të madhe. Në krahasim me mua ajo është 21 vjet ma e re....as që kisha menduar ndodnjëherë një gje të tillë. Filloi trupi të ngrohet edhe me teper edhe kari u ba dru. Oj kusherin i thash a bahet pak me i avit kambet se se qishtu nuk mujna me u rrezit.
 Ai kush ma kthej a shumë po të pengojnë a ...dhe në moment i zgjaroi kambet edhe ma shumë...oh zotë i vizllojke pidhi nga langjet...në ato momente me veshtroi nga kari i cili dukej qartë në brek...valla kush edhe ti po me doket je takortë...nuk me beti qka të them ma teper vetem u ngrita dhe thash unë po futem mbernda në shpi e ti qysh të dush..u ngrita duke e shiquar edhe ma thell pidhin e kusherines....o kush po shkojna bashkë se të dytë kena nevojë....me erdhi mbrapa dhe ma vendosi doren mbi krahrorë.....unë vendosa doren prapa në bythën e kusherines dhe fillova ti shtrengoj bythet duke rreshtur doren drejtë pidhit....ndiva një ofsham...u futem në dhomen e ditës nuk arritem te shkojmë në dhomë në katin e dytë....filluam duke u puthur me afsh sa që dikeshim se edhe frymarrjen kishum harruar...fillova të ja hjeki maicen...për herë të parë i pash cicat e bardha të kusherines..
..nuk i kishte të medhaja por të forta shumë...majat e cicave ishin rritë dhe forcuar....filloja të ja puthja dhe të ja gicja majet nga pak...kusherina u qmen me kapi për për koke...duke ofshuar....ja desha edhe fustanin dhe mbeti ashtu vetem në tanga..shtriva doren ngadal poshtë fundit të barkut dhe ngadalë poshtë në pidhë fillova me gishtë të ja limoj pidhin...me doren tjeter i hjeka edhe breket...kusherina ishte ba qull shumë e nxehtë dhe langjet rridhnin pa nderpre...kjo me nxehu edhe ma shumë...unë pythja cicat dhe dhe ferkoja pidhin...kusherina filloi të mi hjek breket tani mebetem lakuriq...me kapi karin ma shtrengoi shumë....pa pritmas u ul në gjunë dhe filloi të ma marr në gojë.....unë e kapa për flokve dhe afroja ma shumë që ta fusja karin sa ma thell në gojen e kusherines....o zot sa bukur e marrke në gojë desh me shkriti ashtu filloi deri sa unë desha të eksplodoja e largova pak duke i thanë kadal kusherin e po shperthej...
me tha nuk ka gajle o kush se apet kamë me ta qu derdhu ku të dush oj loqka jem...keto fjalë me nxen edhe me shumë...por megjithatë un doja që kjo të zgjat ma shumë....kusherinë i thash tash unë do të lëpij pidhin...e shtriva në dysheme dhe fillova të ja lepij me të gjithë epshin e energjin deri sa kusherines ju dridhë trupi disa herë...pasi e qetsova pak karin tem dhe e shtyva derdhjen kusherina me tha o kusha jem pash thmin shtima karin se u kalla...oh po kusherin kam me ta rras deri sa të shkrihemi....ja ngrita kambet dhe ja futi kusherines deri në fund...o zotë boll shumë kamë pas femra të martuara e të pa martuara por kurr pidhë ma të ngushtë nuk kamë qi....njëherë mendova që po i shtrengon muskujt...por kur me tha jo o kush jo po e kamë pidhin e ngushtë...me kalli edhe ma shumë...unë ja futsha deri në fund duke ja mbajtur karin mbrenda disa sekonda dhe prap e nxirrsha dhe prap ja futksha deri sa langjet rridhnin...duke vepru keshtu kusherina me tha o kush kuku sa shumë po me qin...sa shumë po kamë ndjenja po du me u pshur prej lezeti....unë vetëm vazhdoja duke ja rras edhe ma shumë....pas disa qastesh me erdhi edhe mua tani edhe unë doja të derdhesha aq shumë ma nxehu karin kusherina dhe ma shtrengojke sa që desha të eksplodoja i thash oj kusherin unë po shperthej në ato momente kusherina me shtrengoi per beli me të dy këmbet dhe me duar me shtrengoi dhe me afroi edhe me teper për trupin e saj dhe me tha o kusha jem derdhu në pidhë ta ndiej nxetsin e spermes....nuk kisha qfarë të bëj dhe u derdha në pidhë të kusherinës...o zotë qfarë ndjenje e fortë..aty kamë perjetu se si trupat u bënë një dhe shkrirja e trupin mbi njëri tjetrin.
Ashtu me karë në pidhë i bëmë disa rrotullime në dysheme duke u puthur me afshin ma të madhë...u ngritem ngadal ikum në banjo bamë një dush të shpejtë dhe dulem prap në oborr për tu rrezitur. Muarrem nga një kafe dhe një pije të langjeve dhe filluam të bisedojmë. O kush me tha kusherina. Që kur i kamë pas 14 vjet unë kamë mendu gjithmon qysh me të shti perfuni, gjithmon kamë pas deshirë me të puthë me të ledhatu me u qi me ty...por ti kurr nuk ma ke dhanë shansen...gjithmon kamë ëndrruar me i qi me ty...edhe me të fejumin tem kur kamë seks mendoj në ty kush.....edhe sotë jamë ba gati special për ty se e dita që je vetum në shpi edhe koha e mirë edhe tangat i kamë vesh veq për ty dojsha me të nxe dyqysh edhe pse kisha frikë që mos po me refuzon shumë edhe me shumë tut jamë ardhë...po shyqyr o zot tash u knaqem edhe valla bre kush hallal të qoftë se um ke qi ashtu qysh e kamë mendu gjithmon.

 Unë ndjeja një ndjenjë të quditshem kur nuk e kisha mendu që do ta kisha qi kusherinen teme duke marrë parasysh edhe dallimin e madhë në moshë. Nuk thash asgjë u ngrita dhe doja të shkoja në banjo...u ngrit pas meje me ledhatoj fortë dhe me tha kush mos ta nin se një qef të madhë e realizova me puthi me afshë ma futi prap gjuhen në gojë thell...edhe unë vazhdoja ta puthje me të njejten menyrë e shtrengova nga bothët ..mu ngrit kari prap....i thash po shkoj në banjo...me tha kusherina edhe unë po shkoj dhe vi prap veq po ndrrohna...qysh të nesermen dualem në Prishtinë dhe shkuam në një hotel në periferi të Prishtines...kishum një seks të qmendur...ende nuk e kamë të qartë si ndodhi gjithë kjo. Duke pasur një kujdes të posaqem qihemi kur të na vjen momenti me kusherinen. Për heren tjeter se si kena ba seks me kusherinen ju skuraj një herë tjeter. Nëse dikush ka një pervojë të ngjajshme dhe deshiron të shkembejmë mendime le të shkruaj. Me të vertet dashuria dhe seksi nak kanë as moshë e as afërsi farefisnore sado që për normat e shoqerisë ton është tabu e madhe.