VIP-A SHQIP !
Diellza Kolgeci në Dubai


Kanë kaluar plotë 18 vjet që kur është shpallur Miss Kosova, Diellza Kolgeci ende mbetet një nga miset më të bukura të përzgjedhura ndonjëherë në Kosovë.
E njëra ndër femrat më të bukura shqiptare pushimet i kalon hiç më pak se në Dubai. Kjo gjë u bë e ditur përmes rrjetit social ‘Facebook’  nga Besfort M1, i cili e ka postuar një foto mahnitëse të bukuroshes me mbishkrim.

 Diellza Kolgeci sinonim i bukurisë shqiptare! Miss para 18 viteve, Miss edhe sot!”. Fjalë këto që Diellza Kolgei i dëshmon me çdo paraqitje të saj.

ADELINA TAHIRI  I KA RRITUR CICAT!!

Këngëtarja 19-vjeçare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, siq duket  i ka rritur cicat me operacion siq u duk pas paraqitjes  në mbrëmjen gala të “Zhurma show”.  Ajo kishte veshur një fustan të bardhë bust, ndërsa shoqërohej nga nëna e saj, e cila po ashtu u shfaq me një fustan shumë seksi, të zi, në krah të së bijës. Në këtë mbrëmje me shumë personazhe VIP të “Zhurma Show”, që për herë të dytë u organizua në Prishtinë, Adelina ishte një ndër këngëtarët e tjerë nga Maqedonia, që morën çmime, si: Adrian Gaxha, Tuna dhe Big Mama. Tahiri u vlerësua me çmimin special të dhënë nga “Alsat-M” për klipin “S’je i pari”. Në këtë klip ajo u shfaq provokuese, së bashku me një set të nxehtë fotografish të realizuara për një revistë maqedonase. E, nëse krahasojmë Adelinën në klipin me muzikë orientale, me atë në fotot e natës “gala”, vihet re ndryshimi. Kështu, Adelina i shtohet listës së këngëtareve të njohura që kanë bërë ndërhyrje estetike për të zmadhuar gjoksin. Por le të shohim nëse ajo nuk do ketë komplekse për ta pranuar publikisht këtë ndryshim


VIP-at e Kosovës, punonjëse seksi në Dubai


 

Kohëve të fundit janë shtuar postimet e fotografive në rrjetet sociale nga femra të showbiz-it kosovare gjatë udhëtimeve të tyre në Dubai. Por duket se nuk është dielli dhe ambienti superluksoz i këtij qyteti të Emirateve të Bashkuara që po tërheq femrat VIP në këtë pjesë të botës. Në kopertina të disa revistave të agjencive që ofrojnë eskortë ose shoqërim për klientët, (që nënkupton edhe shërbime seksuale), janë parë edhe disa femra shqiptare, të të cilat janë vizitore të shpeshta të këtij qyteti të Lindjes së Mesme.
SONI ME LINJA ATRAKTIVE Këngëtarja nga Shqipëria, Soni Malaj po i kushton shumë vëmendje formave të saj trupore duke kaluar një pjesë të madhe të kohës në palestër
Sidomos me të afruar spektakli “X Factor” në Shqipëri ku ajo ka rolin e gjyqtares, lufta për tu dukur sa më bukur e ka pushtuar të tërën.

Soni ka publikuar një fotografi nga palestra ku shfaq format seksi dhe të tonifikuara
DAFINA ME VIDEOKLIP TE RI!!                                                           sponsor :easy online credit