ZANA BUKUROSHE NE PUSHIME NE KOSOVE! / ALBANIA DATING /easy credit

 WELCOME to : ALBA CHAT- DATING  /  easy credit/ this site is sponsored by:easycredit .ch  

 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch


sponsor :easy credit

 

Granit Xhaka Tregim 100% i Vertete

ZANA BUKUROSHEME therrasin Zana BUKUROSHE   .Jam  nje vajze 21 vjeqare. Jetoj ne Zvicerr. NeBasel.
Punoj ne nje dyqan rrobash.
Jam vajze shume simpatike tip topmodeli.
Pata konkurruar per miss Zvicerra por u eliminova per arsye qe vetem Juria Zvicerrane i din!
Kam te fejuarin qe dua shume por disi me eshte bere bajat,keshtu qe tere diten kur kam kohe qatoj ne facebook me tipa te ndryshem shqipe nga Gjermania ,Kosova etj.
Pas nje chati te shumte e telefonatash disi me pelqen nje djalosh nga Gjermania.
Eshte shume i bukur disi perngjan ne Granit Xhaken kete futbollist tonin qe luan per Zvicerren.jam adhuruese e tij.
               

 Me kall sa here telefonoj e tere naten paramendoj sie te bej seks me te .
Nuk jam kurve por se di ky djalosh po me kall dita dites.
Qfare te bej i fejuari sme len kemba kembesh si te takohem ?
Ai jeton ne Gjermani e une ne Zvicerr.
Ne Gjermani nuk kam askend .Si te takohem per nje aventure qe do te me sjell pak freski ne jete?
Me te fejuarin bej seks por disi eshte bere bajat ,skam me ndjenja per te!
Qfare te bej vendosa te shkoj se bashku me motren ne pushime ne Kosove e atje te takohemi diku lirisht me kete tipin nga gjermania!
e vendosem te takohemi atje diku.
Ai ishte nisur me perpara  e une pas nje jave arrita te xhaxhai ne Peje.
Si arrita ai me priste ne aeroport ne Prishtine.
Mirepo ishtin edhe familjaret etjere qe me prisnin es nuk guxoja ta puthja ,iu thash eshte nje shok i vellaut etj.
Pasi kalova nje nate te gjate e pa gjume duke shkruar SMS me te.te nesermen e vendosem te dalum diku ne lokalet e PEJES.
Ketu kishte ndryshuar gjithqka ,ne qytet shum i bukur Peja me plot lokale nate te bukura qe me te vertete u patem kenaq shume.
Kah ora 3 ai me propozoi te shkojme ne nje motel pak jashte qytetit ku edhe pse te dermuar nga rruga e nata e 2 pa gjume kaluam nja 2 ore seks te papare.
Fatkeqesisht skishim kondoma e kisha frike per shatezensi e ndonje semudje por smudja ti rezistoja sharmit te tij magjepses.
Me qiu tane rreth 2 ore tmerrsisht pa pushuar me lepike pidhin ,me japte karin ne goje e pastaj si  nje rakete me shpont me penisin e trashe qe me kallte ,smund ti rezistoja se ai ishte bodybuidler e me qiu deri sa gati u alivanosa prej lezetit!.
Pata nje orgazem 30 minuteshe si te me zente rryma.
pastaj u veshem dhe me qoi te xhaxhai ku ishin bere tejet te zymte dhe po folni thashetheme per mua.
Iu thashe ne zvicerr ne keshtu dalum vetem shoqerrohum etj por sme hante aspak.
Keshtu pas dy dite ai me therriti ne telefon perseri dhe me propozoi te shkojm ne Durres.
me Autostraden e ere do te jem aty shume shpejt me tha.
Natyrisht shkuma me BMW etij te shtrejt 50 mije frankave. Ai isht veshur me te bardha dhe me kalli te teren.
kishte marre edhe vellaun me nje bukuroshe tjeter nga Prishtina .
SHkuam ne Durres ku pasi patem darkuar ne nje lokal mjaft super,.
ne fund vendosem te kthehemi por ishim kalle nga atmosfera seksi ne diskot Durresake e ai si i pashem e seksi me bente qe pidhi jem te derdhte uje pa pushim.
i propozova te shkojme ne auto.
aty vellau i tij veq po e qinte ate bukuroshen tmerrsisht ne auto.
Hyrem edhe ne  xhipin BMWX6 fillova tja marre ne goje e pastaj britmat e asaj bukuroshes me kallnin edhe me ..sapo ma futi karin une ia fillova tja lepij pidhin asaj bukuroshes,,e ky ma futke nga prapa..fantastike ishte.
pastaj vellau i tij deshte te me qinte por nuk e lash ..i thashe vetem me kete dua te qihem..e keshtu u qime te 4 pa nda deri ne 5 te megjesit  secili me parterin e tij perveq kur ja merrsha ne goje parnerit tim e ajo  bukuroshja ma lepinte pidhin nganjehere e ai tipi ja futke nga prapa.
ishte fantastike..u ktyem ne Peje .ku e perseritem disa here seksin tone neper motele te ndryshem ku pesova orgazma te papara.
jam e dashuruar Tmerresisht  me te edhe ai me mua .sapo jam kethyer dhe ende jam ne ekstaze.
Ai me therret pa pushim nga Gjermania e nuk edi si do te vazhdoje kjo pune une i fejuari edhe bukuroshi magjepses nga Gjermania!


Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ... We offer the following: - Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 - Unemployment insurance rates choice - Constant Top-interest and consistent loan rates - Free editing and repayment at any time The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch