AFERE NE TUNEL ....MAROCO Style.!. /ALBA DATING / ALB.TV / Oline Credit

 TREGIM :MAROCO STYLE :Afere ne Tunel

 

This website has bin sponsored by easy credit.Easy credit is one of the largest credit insitute in Europewhich is based in Germany  .Now is expand in another Europe countries as well!.In our website you can Chat/ Date and have nice time with our articles 7 also Alb Tv live stream is avaliable also thanks to our sponsor :easy credit.for more info how to apply for eas credit visit: easycredit.deAh Silvio Berlusconi..Nuk ishte i qmendur kur kishte aferen etij me Rubin.
Ai kishte te drejt marokenet jane nder grate me seksi ne toke!
Me kujtohet  aventura ime me nje marokene shume te bukur.Ajo ishte e fejuar nga familja me nje pasanik ne France dhe duhej patjeter te shkonte sipas traditave tyre familjare .Ishte nje femer alamet seksi qe te kallte.
Po ta veshtroje vishej me bitch style qe ta bente te dyshonte se ishte nje kurve,por ajo ende nuk ishte qire!.
Me perbetohej po si besoja.
Ma tregonte historin esaj se nuk donte te martohej me kusherinin esaj 50 vjeq pasanik se nuk e donte por si besoja .me make-up e sa tejt te rende e stilin super seksi kush i besonte aman.
Qka eshte nje tjeter gje u puthke me mua  ma marrke ne goje por ta qija nuk e donte!
Qfare njeriu i quditshem!
Qka ti beja e provokoja perdite ta qija por se hante edhe pse ishim perdite se bashku.
 Nje dite e lodha duke i thene se je kurve por me mua po tallesh ajo me tha shiqo le te behet qe te behet do ta deshmoj se jam virgjine dhe aty afer ku takoheshim fshehurazi nga ata te saj se ishin fanatika ,ne Berlin ishte nje tunel prane autostrades dhe ja ty nuk kalonte shume njeri.
E mora e qova e puthsha me epsh e zdesha e tja futsha nga prapa ..mezi qe i hyri kari im mbrenda .. vrull gjaku vershoi..u frigova pak por ajo donte ende .

 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.chAty poshte prane lumit ne Berlin gjendet nje  tunel / venkalim  ku ka ndodhur kjo aventure!

 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch


 

ka dyshim mua nuk me pengonte dhe vazhdoja ta qija ne tunel aty afer me epsh ne te gjitha pozicionet..ja kisha zdeshur pantollonat  e ngushte dhe ja futsha nga prapa.
ajo vetem klithke ,,po te na veshtronte dikush do te kishte qka te shiqonte..une kisha floket egjata dhe isha seksi dhe ajo me trupin e saj mega seksi do te ishte nje video  shume e forte  ju garantoj!
Sidoqofte  e qisha ne mur te tunelit e pastaj e vura ne toke ku e pompoja pa meshire..ju derdha disa here mbrenda ne pidhin e saj arab te nxehte qe te shkrinte karin.. e vazhdoja prape si i qmendur perseri..skisha qi kurr me perpara ..dhe u quditesha se kisha aq takat te qija per here te pare!
E hypa siper ..ja mbaja bythet qe i kishte tejet te buta qe me kallnin...per nja 30 minuta ne ate pozicion..e pastaj  i hypa perseri siper se nuk me mjaftonte nga lart dhe e pompova perseri pa meshire me ore te tera ..
me kujtohen  ne bari me pickonin insketet ..dhe bari me grithke kapak..por natyrisht kujt i plaste ne ato momente keshtu qe ..nga 21
ora e nates kena kaluar deri ne 4 te mengjesit nje kenaqesi te papare ne tunel..qe kur me kujtohet mendoj se ishte nje film..por po ju bej be se ishte 100 e vertete..dhe qka eshte tjeter ende jena bashke! sepse kena seks te merekullueshem ende ...marokenet thjesht jane hotttttt!

kliko te OLDER POST Per tregimet tjera!!!


Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...
We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch