NJE AVENTURE NE ROME...MAMA MIA / ALBANIAN CHAT - DATING

Albanian(young one) are very kin to participate on dating Programms, cose these gives a possibility to meet new people which in reality is difficult due a conseravative nature of Albanians . Chating across internet websites has been very common thing . This is internet era which makes people life change .So new meeting can acurre and new realation could bin builded. Due threw conservative nature which stops open somehow contacting openly each other this has bin somehow a new way to find and meet each other. althoug life in albanian teritories life has bin much improved this conservative way of thinking is stil alive. Online dating popularity has bin growing and have changed many lifes Online dating or Internet dating is a dating system which allows individuals to make contact and communicate with each other over the Internet, usually with the objective of developing a personal, romantic, or sexual relationship. Online dating services usually provide unmoderated matchmaking over the Internet, through the use of personal computers or cell phones.
TREGIME  SHQIP / ALBANIAN CHAT - DATING
Rome viti 2012

. Nje shoke i imi me thirri ne ditelindje te goces se ti ngase ishim shume te afer. Pasi bleva nje dhurat per gocen shkova ne shtepin e mikut dhe aty ishin te futuar edhe disa musafire te tjere qe nuk i njihja. Ne mesin e tyre ishe edhe nje grua diku rreth 35 vjeqare me dy femij te vegjel. Ajo gruja gjat tere kohes nuk mi hoqi syt, mirpo une bisedoja me shokun time dhe as qe me shkonte mendja per asgje. Dikur kah fundi une morra leje dhe ika per ne banesen time. Arrita te stacioni i autobusit qe ishe nja 5min larg shtepise se shokut dhe po prisja kur papritmas u shfaq ajo gruaja me dy kalamajt e saj, njeri nga ta ishte shume i vogel dhe ishte ne karroc per femij. Ajo pasi arriti filloji te bisedoj me mua dhe me shikonte drejt ne sy. 


Me ne fund arriti autobusi dhe une i ndimova me karrocen. Ne autobus kishte shume njerz kushtu qe dash e pa dash trupat tone prekeshin. Une ne fillim mudohesha qe ti shpangem prekjes por siq dukej ajo afrohej gjinje e ma shume. Ne nje moment ajo u kthye anash dhe nje pjese e bothes se saj u mbeshtet ne karin tem. Aty fillova te ndjej knaqesi dhe kari filloj te ngritet. Ajo kishte te veshur nje futan te holl dhe si duket e ndjeu karin tem dhe e kthey me gjith prapanicen dhe e mbeshteti fort per kari. 


Te them te drejten kjo ishte nje ndjenje shume e mire per mua dhe deshiroja qe t’ja hapja vithet qe kari te depertonte sa me thell por kisha frik nga reagimi i saj dhe mos po me shef kush. Levizja e autobusit bente qe edhe ajo te forkoj bothen e saj sa me shume per karin tem. Une te dy duart i kisha lart duke u mbajtur dhe ne nje moment nuk munda te durohem me dhe e leshova njeren dore ngadal dhe fillova t’ja prek bothen se pari me pjesen e prapme sa per ta par reagimin e saj e pastaj me gjith doren fillova t’ja shtrengoj njeren vithe dhe t’ja hap pak keshtu te krijoj nje pozit me te mire per karin tem i cili tash ishte ba i fort dhe donte te eksplodonte. Siq duket kjo gje i peqente asaj sepse gjithnje e ma shume ferkohej per kari. 

Pasi qe kari nuk mund te arrine atje ku duhej une ja futa doren ne mes vitheve dhe fillova ta ferkoj por nuk munda te arrij deri te pidhi i saj per shkak te fustanit te saj te ngusht. Me ne fune arritem ne satcionin e saj dhe une duhet ti ndimoja qe te zbres karrocen nga autobusi, ndersa ajo pa humbur kohe me ftoj ne banesen e saj pasi qe nuk e kishte burrin aty. Kur arritem aty pa humbur kohe mua me vendosi ne dhomen e fjetjes dhe vet shkoi per ti vendosur femijet ne nje dhom tjeter. Nuk vonoj dhe u kthye perderisa une qendroja ulur dhe i hutuar. 

Me tha te ngritem ne kembe dhe e ktheu bothen dhe filloi ta ferkonte per kari dhe pershperiti ta vazhdojm aty ku e lam ne autobus. Une i ula duart posht dhe ja ngrita fustanin deria sa para meja u shfaq botha e saj e bardh si bora dhe e fryer si top. 

Fillova t’ja forkoj fort perderisa me doren tjeter i leshova posht panatallonat e mi dhe e nxorra karin nga breget dhe ja mbeshteta per bothen e saj te mire derisa te dy duart i ngrita dhe fillova te ja forkoj cicat te cilat i kishte bukur te mdha. Kishte ardhur koha qe t’ja jargoj fustanin te cilin ja zhvesha nga lart perderisa ajo leshoj breget e saj posht. Une njeren dore qe kisha ne cica e leshova posht te pidhi i saj i cili ishte bere qull dhe per cudin time nuk kishte anje qime. Perderisa kari im ferkonte bothen e saj dhe njera dore prekte majen e cices se saj dhe tjetra ishte ne pidh ajo filloi ti leshonte disa ooohhhh te njepasnjeshme qe mua filluan te me kallin krejt. Papritmas u kthye nga une dhe filloi te me puth ne buze duke ma futur gjuhen thell ne goj, perderisa me njeren dor me kishte kapur karin aq fort sa thuajse deshironte ta shkulte saqe me skatonte edhe dhimje kushtu qe i thash ta nderpres.

 Duke mos ma leshuar karin me derhoqi kah krevati dhe tha hajde rrasma karin se flaka don me me dal. Ajo ra ne shpin ne krevat dhe i hapi kembet duke e ferguar pidhin me dore perderisa une i zhvesha deshat qe edhe me kishin mbetur ne trup. Perderisa i’u afrohesa asaj ajo thriste o hadje qijum e ta hanksha karin qe e paske te mire si vet. Une ju afrova dhe fillova ta lepij ne kofshat e saja deri sa arrita te pidhi i cili kur fillova t’ja lepij ju kishte bere flak i nxet dhe vazhdimisht leshonte leng. Une ja futa gjuhen sa ma fell qe ishte e mundur ndersa ajo me kapi me dy duart per koke dhe thuajse deshirone te ma fuste koken ne pidh ndersa ofshamat e saj tasht e kishin arritur kulmin dhe me siguri ndegjohej edhe jasht dhomes. 


Vazhdova me “exploru” murin e eperm te pidhit me gjuhe perderisa ajo nuk arriti ne orgazm dhe ma mbushi gojen plot me lengun e pidhit. Une vrapova ne banjo per ta pastruar gojen ndersa ajo me erdh prapa dhe me pyeti a deshiron te me qish apo deshiron me ta thith. Une zgjodha me ja fun ne goj dhe perderisa isha i ulur ne skaj te vaskes ajo ra ne dy gjujt dhe se pari filloji ta rretulloj quhen rreth kokes se karit e pasta e futi mrenda ne goj dhe e thithte si e qmendur derisa ja mbusha gojen plot me sperm. 


Pastaj ben nje tush dhe prap u kthyem ne dhomen e fjetjes dhe filluam me puthje marramendse per disa minuta dhe pastaj fillova punen ne cicat e saj qe siq thash ishin bukur te mdha per arsyje se kishte lindur femijen para disa muajve dhe ende kishin qumesh. Ja lepija majet e cicave dhe her pas here ja thithsha dhe mundohesha ti fusja te gjitha ne goje. Kari me ishte ngritur dhe ishte i gatshem per akcion dhe ajo kur e pa pa humbur hypi mbi te dhe fillio ta kaleronte deri ne orgazem, ndersa une pasi me pelqen pozita nga prapa ashtu e qiva deri sa e kryta edhe per heren e dyte. Me te kemi vazhduar secretin ton seksual per nje kohe te gjate dhe ju them qe nga nje femer per te cilen ne fillim nuk kisha interesim aspak u shendrrua ne femren me te preferuar per mua.