21 VJEQARI ISH GURBETXHI.../ ALBANIAN CHAT - DATING

TREGIME EROTIKE SHQIP / ALBANIAN CHAT - DATING


HIER WE CAN DISCUSS ABOUT ALBANIAN COMUNITY FRIENDSHIP DATING AND OTHER TOPICS..
YOUNG PEOPLE HERE CAN MEET EACH OTHER AND DISCUSS ABOUT ALBANIAN TV,TV ALBANIA,ALBANIAN VIP ,ALBANIAN MUSIC,ALBAIAN MUSIC STARS,ESTRADA SHQIP,MEET  AND CONTACT AND START FRIENSHIP.
HERE ALSO ALBANIAN CAN CHAT WITH EACH OTHER AND START BUILDING FRINSDHIP OR DATING EACH OTHER.
ANYWAY WE ARE HAPPY TO GIVE YOU SOME PLATFORM WHERE PEOLE CAN HAVE FUN ENERTAIN HERSELF AND BUILD REALTIONSHIP,DATING AND MORE....

Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.

Jam 21 vjec kam ardhur para disa kohesh ne Shqiperi pasi banoja jashte,kisha rreth dy jave qe kisha ardhur,banoja ne shtepine e vjeter me prinderit..ishte muaj korrik,vape!..dal te pi nje cigare ne ballkon ora mund te kete qen rreth 1 e 30 i nates,degjoj ca zhurma aty afer,kthej koken majtas shoh nje grua ne ballkonin e shtepise se saj (ballkoni i saj ishte perball ballkonit tim) po ndente rrobat,duke pire cigare e duke pare ate,ishte e beshme ,kofshe te trasha dhe byth te medha,mund te ishte rreth 39 - 40 vjece,levizte si ngjale neper ballkon,


une po e shikoja si i cmendur,po me eksitonte disi..shalet i kishte te lagura,nga uji qe pikonte na rrobat.po me ikte truri...papritur kollitem,ajo kthen koken dhe me shikon,un e pash me cep te syrit qe po shihte.sa kthej koken per ta pare ajo ktheu bythen (e dinte qe po e shihja) rrezoi nje rrobe ne toke dhe ulet per ta marre,para se te ulej ngriti minifustanin e nates qe ti dukeshin felat e bythes,mori rroben,pa nga une qeshi lehte dhe u fut brenda...po cmendesha!!shkova ne banje me vrap dhe i rash me dore si i cmendur,te nesermen dola ne mengjes mora kafen ne nje lokal aty poshte,dhe u ngjia lart,shkova ne ballkon per ta pire!..grilat ne ballokin perballe ishin mbyllur,mendova se do ishte ne plazh..dhe vazhdova duke e pire kafen me mendjen diku tjeter,befas..grila hapet,kishte veshur nje fustan te shkurter shtepie,me pa drejt e ne sy..shkoi brenda duke i tundur bythet e beshme gjithe ritem,mori nje fshese dhe filloi te fshinte ne ballokn,kthehej na une qeshte dhe shtrengonte fort shkopin e fsheses,duke bere siur ishte kar..shkoi te dera e jashtme e saj,dhe kthehet prape ne ballokn..shikon nga une me me ben me shenje qe te shkoj te shpia e saj,mu tha fyti sdi cte beja!e mblodha veten qesha me lezet dhe i pohova me koke,

futem ne shpi dhe zbres shkallet si i cmendur,futem te pallati saj kur po ngjitesha lart zemra me rrihte si i cmendur,deren e kishte len gjysem hapur..futem brenda ne shpi!ishte ulur ne nje kolltuk dhe rinte kembekryq."Te kam pare qe me veshtron",-me tha,-"e di ti qe esht mungese edukate?!",-nderkohe ishte duke buzqeshur."eja ne dhome,te shohim a do ja vlesh",-u cua dhe u fut ne dhome,u shtri ne krevat..me thote te rri ne kembe.donte qe te shikoja,donte te me luante mendsh...filli te hiqte fustanin ngadale,sytjena skishte,po prekte pidhin mbi brek,me doren tjeter shtrengonte gjoksin,coi nje ane te brekve anash dhe filloi te fusi gishtin..filloi te renkonte.."Ohh,mmmm,ahhh",-futi dy gishta",-"ahhhh,ahhhh.mmm",-futi tre gishta",-"ahhhhhhh,aahhhhh eja shpejt me qi fort,shpeeejt",-kishte kater gishta brenda...u zhvesha dhe shkova si i cmendur,ja grisa breket me dhembe,i futa karin..ajo doren qe kishte ne pidh ma fut ne goje."lepije,lepije lengun e pidhit tim",-me tha duke iu dridhur zeri.


Un ja lepiva,po e qija si kafshe,po i cirrja kofshet,po i kafshoja thithkat,po i shkuja floket,ajo vetem vertiste,u cua dhe e futi karin tim ne fyt,beshtyma i dilte na goja,fuste topet ne goje e luante me karin,nderkohe qe tre gishta i kishte te futura ne pidh..cohet dhe me kthen bythen,me jep dhe telekomanden e tv."Kte ma fut ne pidh,ndersa karin e dua ne byth",-me thote.ashtu bera ja futa telekomanden ne pidh,uleriti si e cmendur,me shume uleriti kur i futa karin ne btyhe,ca btythe kishte,si i tundeshin,bertiste si e cmendur."me qello,me qello bythet fort,foooort",-me thoshte ne histeri,une e qelloja me sa kisha fuqi..e qiva per 20 min ne ate pozicion,kur u bera gati per tu prishur,mori karin dhe e futi ne goje,deri ne fyt,e thithte karin si e cmendur,derisa e gelltiti dhe piken e fundit te spermes..u cova ,u vesha dhe dola pa thene asnje fjale,ajo ngeli aty e shtrire si kurve terbuar...! esht histori e vertete,