UNE DHE SHOQJA E MOTRES...MMMM / ALBANIAN CHAT

 TREGIME EROTIKE / ALBANIAN CHAT


HIER WE CAN DISCUSS ABOUT ALBANIAN COMUNITY FRIENDSHIP DATING AND OTHER TOPICS..
YOUNG PEOPLE HERE CAN MEET EACH OTHER AND DISCUSS ABOUT ALBANIAN TV,TV ALBANIA,ALBANIAN VIP ,ALBANIAN MUSIC,ALBAIAN MUSIC STARS,ESTRADA SHQIP,MEET  AND CONTACT AND START FRIENSHIP.
HERE ALSO ALBANIAN CAN CHAT WITH EACH OTHER AND START BUILDING FRINSDHIP OR DATING EACH OTHER.
ANYWAY WE ARE HAPPY TO GIVE YOU SOME PLATFORM WHERE PEOLE CAN HAVE FUN ENERTAIN HERSELF AND BUILD REALTIONSHIP,DATING AND MORE....

Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.


1day slept by my sister because we learned that up later with time.ajo sister lay in my room because the room was very un's sister waited until 2 o'clock in the night awake until all were asleep . got up from bed and key locked door without making noise and you approached Anita which was half of zbuluar.un I felt that she was sleeping and that he wished to do with me but do not open because he feared probleme.dmth . un seeing her cherubic face can not i bore and slowly discovered avash.ajo wore a pair strece close to my sister and a T close to the show very well ...
1dite shoqja e motres sime fjeti nga ne per arsye se mesuan deri vone me motren time.ajo u shtri ne dhomen time per arsye se ne dhomen e motres ishte shume remuje.un prita deri ne oren 2 te nates zgjuar derisa te gjithe ishin ne gjume.u ngrita nga krevati mbylla deren me celes duke mos bere zhurme dhe ju afrova anites e cila ishte gjysem e zbuluar.un e ndjeja qe ajo nuk po flinte dhe se kishte deshire ta bente me mua por ndruhej ngase mos hapnim probleme.dmth kishte frike.un duke pare fytyren e saj si engjell nuk durova dot dhe e zbulova avash avash.ajo kishte veshur nje pale strece te ngushta te motres time dhe nje kanatjere te ngushte qe i tregonte shume mire formen e gjokseve te saj.


fillova tja ul pak nga pak kanatjeren derisa ja ula deri poshte gjokseve.sutjenat i kishte hequr para se te flinte sepse ate dite mesa me kujtohet bente shume vape.ajo vazhdonte te bente sikur flinte por une e dija qe ishte zgjuar sepse syte here i hapte nga pak e here bente sikur ishte ne gjume.fillovaa tja prk gjokset e buta me kokrrat roze si qershia mbi torte.iu afrova dhe ja futa gjuhen nepermjet buzeve me avash.ne ate moment ajo hap syte dhe ma merr te gjithe gjuhen ne gojen e saj .une i hipa persiper duke ja ulur strecet bashke me breket pa bere zhurme.te dy po renkonim me ze te ulet.un zbrita nga krevati u zhveshem te dy dhe pa folur fare u futem ne krevatin tim dhe u mbuluam me batanije.ajo me hypi persiper duke u bere njesh me trupin tim.

ohhh ckenaqsie qe ishte.duke e kapur nga poshte bytheve ia futa karin avash ne pidhin e saj qe ishte bere flake.ishte aq perfekte saqe nuk mund ta pershkruaj dot.fillova ta pompoj avash avash.ajo nderkohe qe filloi te renkoje me ze te ulet me puthi qe nga qafa deri tek gjoksi duke me lene shenja te kuqe nga e thithura.un fillova ti kap gjokset fort dhe njekohesisht vazhdoja ta qija sa me fort qe te mundja.kur isha gati per tu derdhur ia nxora karin e lagur me lengun e pidhit te saj .pastaj fillova ti bija me dore ne drejtim nga gjokset e saj derisa u derdha. pastaj te dy u veshem dhe i dhame fjalen njeri-tjetrit se kjo nuk do te merrej vesh nga askush .e putha me epsh dhe te ty u veshem dhe u shtrime te flinim.ndersa tani sa here qe vjen eshte me motren dhe skam mundesi por mendoj se ajo dite me ndryshoi jeten duke lene virgjerine me shoqen e motres time.