ELTONI ME KARIN GJIGAND I QIN 2 ITALIANET/ALBA DATE / ALB TV /easy credit/

Our sponsor:easy credit Announcement conditions:

 Insurance for cars
assistant
Personal and home damage or flat
Health tourists coming to Switzerland
legal protection
health insurance
Life insurance and pension cash for firms
Favorable credit

You get a quality service and professional advice in different languages​​. We will be with you throughout the procedure and will facilitate your obtaining credit

Credit will adapt to your personal situation and to guarantee full discretion. For you will find the appropriate offer. Your request will trajohet immediately and will respond to you within a day. You propose interest rate of 9:50%. Will have an advantage, loan interest will be deducted in the tax year.

Conditions for granting the loan

     Age 18-65 years

     Regular work contract or rent the AVS-AI and Pension Cash

     Regular income evidenced by three letters of the last salary (min. 2700. - Net)

     A valid identification document (passport or driving Swiss

     Residence B, C, L)

     The loan amount at least 5000. -

     Fixed monthly installments over the life of the loan 

The duration of 6 to 60 months

sponsor:easycredit.ch 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ELTONI ME KARIN GJIGAND I QIN 2 ITALIANET!


Jetoj ne Bari qysh prej 12 vjetesh.
Aty nuk po hjeki per me qi se pidhat ma te lire ne bote jane italiankat ju e dini.
kam dy kojshika italiane qe paten ardhur te banojne ne banesen tone 5 kateshe .nuk i takoja shpesh se punoj shume, por i pata veshtruar nga balkoni rastesisht kur paten ardhur heren e pare si iu dukeshin tangat atyre nga xhinset.

Uh ma qojke karin sa  here i paramendojsha.Ishin alamet pidha me cica gjigande bythe fatale me hot pants!
Nje dite per ti lare rrobat ne lavatriqen qe ishte e perbashket per te gjithe ne katin perdhese...ja ku ishte njere prej tyre..
uh qme befasoi isha i parruar e i parregulluar..ajo me pershendeti me plot sharm.
nuk isha i sIgurte ne vete se kjo ishte alamet pidhi..dhe te them te drejten ika.

Kur iu tregova shokut qe banonte me mua dhe te tjereve qe kishin ardhe ne vizite te ne ..ata me perqeshen  duke me thene ik budalla..uuhh  qfare budallai..prit ti takojna ne ato pidha pa do ti rregullojme ne.
mire te dileen tjeter shkova enkas poshte por tash i rregulluar e plot me vetebesim dhe jo.. njera po ishin te dyja aty e po i merrnin rrobat e tyre tani te thara e kisha une radhen ti laja .
I pershendeta iu prezentova ato vetem qeshen.
kur deshe te shkonin i luta te rrini ete bisedona pak se monoton ti laja rrobat vetem..ato vetem u shiqua ne sy e pranuan pa problem...
 u afruan qetas dhe papritmas njera prej tyre e zdeshi t-shirtin e mbet vetem ne jelek te cicave..uh qfare te bej obobo..ta preki ..munden te me lajmerojne eshte abuzim seksual..prita edhe pak..ajo tjetra gjithashtu..ohhhh.si ta thirri shokun tim atje ndihme..oh ...oh kur njera mua afrua qetas dhe me preku ne kar..tani me te bere dru..oh paske armen e forte me tha..albaneze...e mi hoqi xhinsat e mi ngadale dhe nxori karin tim dhe filloi me epsh ta haje...tani erdhi edhe ajo tjetra e kapi guxhen tim e futke ne goj me afsh ...dhe e lepinin me radhe ...her njera..here tjetra..
gati se besoja ..me se ishin si te kishin dale nga porno filmat aq seksi ishin..
njera kish nje tatu ne cica... dhe ne gjuhe kishte pirsing..aq me xigelonte kur ma lepinte karin tim te hutuar tani me nga kjo befasi e kendshme..
tani me u lodha ne goje tja bena llap njerse e ajo tjetra ma kishte marre ne goje me pirsing dhe se
leshojke...hej .... ndalu i thashe te ndrrojme pozicionet..
e mora njeren ne kembe ne lavatriqe..jo hapa kembet e tja futa karin tim gjigand..ajo klithi qa fort....


e britke..oh oh...ohhhhh..Marija eja ketu..e ajo marija shoqja e saj  kishte ulur poshte emi lepinte koqet emija te medha si te demit..
oh qfare kari thoshin..dhe tani ajo po mabaronte lart ne lavatriqe e hypa Marine ..kjo e kishte pidhin e ngushte
me kalli te terin e tja futsha pa meshire e ajo ulerinte oh ..po vdes ..oh ..paradise..oh me qi ohh qfare kari albanez oh me qij oh berta ja bejke asaj oh...ohh ohhhhh po vdes ohhhh qfare lezeti dhe mbaroi edhe kjo ..edhe tani i hodha te dyjat ne toke poshte lavatriqes dhe uhhhh ohhhh ju u derdha ne fytyre te dyjave aq forte lypnin mu qi ato dhe pasi e kam karin xhigand dhe pata perdore hapa per shtimin e spermes aq forte me doli sperme qe ato nuk mundeshin ti hapnin syte ti xhenin rrobat ti veshnin.!!!!!
se di me isha keputur nuk ishte kollaj ti qish dy pidha asifare ...kur shkova lart ..i tregova shokut ai ishte mbetur i hutuar ..po pse sme thirre or i shkret a tu prishke iphoni a.?
i thashe aq shpejt ndodhi ndoshta krejt ngjarja ka ndohur per 10 minuta..po per mua ishte sa me ore te tera.
 keto i persritem edhe shume here por kete here ne 4sh me shokun tim..ne banesen tone ku i qishim me radhe here ai njeren e here une ..me radhe u nerrojshim por atyre pidhave si dukej i pelqente me shume kari im xhigand..sa here iu hodhsha ato bertitni edhe 2 here me shume nga lezeti se me shokun tim..
ende kjo ndodhi vazhdon..kur takohem gati gjdo vikend dhe qihemi brutalisht.

ELTONI