NE TURQI NE PUSHIME VERORE 2012!/ ALBANIAN CHAT - DATING sponsor online credit

 Online Credt  Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch


Rixos Downtown

TREGIME EROTIKE:http://lezet-mu-qi.blogspot.ch/

Me shoqet e mija vendosem te shkojme ne pushim veror ne Turqi.
Pasi kisha shume here kam degjuar fjale te mira per Antalyan vendosa ta provoj.

U nisem me shoqet e mija prej Hamburgu ku jetoj prej kohesh qysh se kam lindur para 25 vjetesh.
Duke kaluar neper check-ing d.m.th Kontrollen e pasaportave etj para meje pashe nje qift .
e degjova mashkullin qe dukej me pamje seksi duke folur gjermanqen me  Theks shqiptari.
e verejta ishe me nje gjermane te bukur por pak si ne moshe rreth 40 vjeqe por tejet seksi!
e nuhata situhatem ky me siguri qenka martuar per letra.
u bera pak xheloze si nje mashkull kaq bukurosh te bie ne situata te tille.

siqoqofte une me shoqet e mija plot gaz e atmosfere ishim ne qejf .
ne areoplan u qudita pas nesh ishin ulur ai shqiptari me gjermanen.
ia ngula syte atij por ai nuk me verejti.
Gjate gjithe kohes ne Aeroplan mendoja sie te fillojsha ta nxa ne rjeten time.
arritem pas 4 ore e Stamboll .e poastaj me areolpan tjeter ne Antalya per nja 1.30 minuta.
taksitsi na dergoi deri ne hotelin Rixos Downtown me 5 yje.
Shkuam ne dhomen tone qe ekishim rezervuar.
pasi kaluam nje nate te mire se ishim te lodhura shkova ne ne mengjes te lahesha ne bazenin e hotelit.
ishte nje Hotel fantastik .kisht turiste nga gjithkah pasi u kenaqa ne pishine shkova te ndrrohesha e te dilnim dikah ne qytet me shoqe per Foto.
duke ardhe afer dhomes tone ..po degjoj klithma seksi me plot epsh me ze te larte..po shoh dera e dhomes fqinje ishet pak e hapur..megjithqe isha ne vend te huaj nuk me erdhi turp te pergjoj thashe jam mysafire ska lidhje.
sidoqofte po shoh ai shqiptari ishte ne katin tone vetem 2 dhoma hoteli me tutje se ne!
e kishet kapur ate gjermaken e qike forte duke e shkundur me ter fuqine.
mu ndale fryme dhe xhelozoja si qmendur...vazhdoja te shoh me tutje ..ai e kishte kapur per bythe e e qike duke errahur ne bythe me rryp te pantallonave  e ajo vetem sa su alivanoske prej lezeti.

une prej lezeti filloja ta ferkoj pidhin tem eu derdha shpejt aq shume me eksitoj ajo situate.
vendosa te bej plan ta takoj ate shqipetarin.
pasi dolem me shoqet per fotografi ne plazhe e  e gjithkah u kthyem ne Hotel.
ja ai shqipetari kishte blere diqky me nje qese e po shkonte ne dhome .une nxitova t hyj ne lift me te .aty eveshtrova direkt e ai gjithashtu me buzeqshi.
i fola i thashe ai je shqipe ..ai u gezua tha posi moj.athere biseduam kogja gjate ne koridor .
ishte tepre seksi por edhe une jam mjaft bukuroshe ..me kalli te teren.
mu afrua dhe me kapi per beli e me shtrengoj pak...mossss i thshe kurse isha ber qull nga espshi...me kapi per beli e me tha hej te shkojme ne dhomen time te pime kafe. po partnerja jote i thashe ..ska gje me tha vetem per letra jam me te..jo seriozisht..
e me kapi ma futi gjuhen ne fyt e me puthi tmerresisht e me zdeshi me shpjetsi ..une isha bere qull ne pidh.
me kapi prej brekesh i zdeshi e me lepijke pidhin ..une isha duke vdekur prej epshi ..skisha bere sekse mese 2 vite qyh isha ndare pej dashnorit ne Hamburg.
me lepiu fort e pastaj ma solli karin qe sishte fort i madh por   te trashe qe ta lepija.e gelltitja te terin me plot afsh.

me qiu tmerrsisht ne gjdo posicion..isha ne ekstaze.i thashe me qi nga prapa eme rrah me rryp..e ai buzeqshi si me turp..posi..posi  oh qfar elezeti...me ishte bere bytha e kuqe nga rrahje am qfare lezeti i papare...u derdha mese 5 -6 here e ai prape vazhdonte..

nenej Moment dikush pashe po na veshtronte...ishte gjermanka..
ajo ishte zdeshur dhe ferkonte pidhin u shtangova..mbase ajo do behej xheloze..por jo asaj i pelqente qe dashnori po qihej me dike tjeter!
u afrua e ma solli pidhi te goja ..nuk refuzova ia lepija te terin e pastaj...ai e qinte gjermaken e gjernaka ma lepinte pidhin tmerrsisht.

of qfare lezeti e ai na pomponte tmerrsisht here mua here ate deri sa u keputem.
u ndame duke buzegjeshur e pastaj shkova ne dhomen time.
Shoqet ishin tmerruar prej 5 oresh isha zhdukur pa gjurme.
iu thashe mos u beni merak jam super..nuk iu tregova per asgje.
.
pastaj u qime gjate gjithe kohesh me ate shqipetarin ne trio derisa mbaruan pushimet verore.
edhe sot mbas nje vjeti takohem prape e jemi bashke.

e kalojme situata te nxehta si ne pushimet verore ne Antalya.....
 
Online Credt  Credit - Apply for your loan to meet your goals ...We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000- Unemployment insurance rates choice- Constant Top-interest andconsistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment yourbudget,so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch

: TE OLDER POST  PER TE VAZHDUAR NE FAQEN TJETER..