TREGIME EROTIKE: SI E QIVA BLEONA QERRETIN ! ALB TV VIDEO /ALBA ONLINE DATING

TREGIME EROTIKE: SI E QIVA BLEONA QERRETIN ! ALBA ONLINE DATING      sponsor  online credit
<

TREGIME EROTIKE / BLEONA QERRETI TREGIME ME TE QIRA SHQIPE,TREGIME EKSITUESE,TREGIME DASHURIE TREGIME SEKSI 

TREGIME EROTIKE / BLEONA QERRETI  

Online dating  or Internet dating is a dating system which allows individuals to make contact and communicate with each other over the Internet, usually with the objective of developing a personal, romantic, or sexual relationship. Online dating services usually provide unmoderated matchmaking over the Internet, through the use of personal computers or cell phones.
Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.

Ne web faqen me te klikuar ne bote „Youtube“, Besfort Hasanaj Chibis ( BESFORT VIDEO M1) dhe me User: chibis007, eshte mjaft aktivi. Ne faqen e tij mund te shihen medaljet e fituara nga Youtube, qe do te thote se eshte ne shume toplista te shikueshmerise), me numer rekord videosh te publikuara nga zhanret e ndryshme si  muzika, filmi, humori, miss, politike, etj etj. Besforti eshte gjithshtu  kameramani i mirenjohur kosovar i cili realizoi emisionet shume te popullarizuara “Udhepershkrime nga Metropolet boterore” te emetuara ne RTK dhe RTV 21.

 Ja qka flet ai per ish lidhjen me Bleona  Qerretin
Une jam kameraman i njohur  shqipetar ,,kam kompanine time qe ka gati te gjitha videot  e mundshem te Estrades sone kosovare e shqipetare .Besfort Hasanej  me quajn dhe  kam percjellur 20  e kusur  vite te gjitha ngjarjet  me te rendesishme si te sporteve ashtu edh muzikore  etj te te gjithe artisteve te shquar tone .
n e90 jeta kam qen mjaft  aktiv ku  prej te gjithe artisteve tan te estrades  me kujtohet  sidomos  Bleona qerreti.
ko artiste  e mire qe Vetem sa ja kishte  filluar  karrieres saj  te   muzikore-
ajo ishte nje vajze  qapkene por  edhe pak naive.
                                   Bleona Qerreti                           Besfort Hasanaj
Isha pat  dashuru  asokohe ne te dhe keshtu  pas shume vardisjeve me ne fund  kur e pata  percjelle ne nje kocert  ne 1992 ne Munich te Gjermanise  ..ia pata mbushe mendjen me do  dhurata te qmuesheme dhe patem dale pak te shetitemi.
Shetitja ka qene romatike..neper qytet.. pata ble shum dhurat per te dhe me ne fund shkuam ne hotelin ku ishin stacionaur i tere ekipi i  koncertit  dmth te gjithe artistat si sabri fejzullahu,Adelina ismjali, etj
 Ne ate kohe vashat  nga Shqiperia  kane qen shume te hapura.  mundeshe te flesh me to pa kurfare problemi nese ke para .
Por kjo  dukej qapkene edhe e donte  edhe se donte .por ja kete here  ajo  kish  ardhe  dhe pasi  biseduam gjate ne hotel ajo nuk  ma dha pidhin kete here por me premtij se do dalum te nesermen..
                                             Bleona Qerreti


pasi kaluam mire u kthyek n ehotel dhe ta ynuk prita ja ngjita 
.e kapa e shtriva ashtu permbys dhe e lepija kudo... ja lepija......vazhdo jepi me thojke...me qi se po cmendem...ma lepiu karin dhe ja futa direkt e ne pidh...fillova ta qija dhe per rreth 1 ore  ashtu vetem e kam qire si i cmendur...kemi nderruar te gjitha  pozicionet  emudshme ..e kapsh a nga cicat e saj dhe e shtrengoja fort.me qi me qi..me qi ..me qi piskatke ....jepi me fort....kur arrinte orgazmen i shperthente kudo...te bertituarat e saj degjoheshin jashte... saqe  ata te hotelit  dukej  se ishin ne stres..nja 2 here  trokiten  :bitte  nicht so laut  na thoshin...pu  kush  ja varke  ne ate moment ..me thoshte as qe kam ndermend ta ul zerin se kam gjith kete kohe qe sbej seks...do te me prishesh ne fytyre me thoshte.aty u cmenda fare...me erdhi te prishem..e ngrita dhe ja derdha gjith spermen ne fytyren e saj aq eksituese.. ne seks...u lame dhe spo

Online dating  or Internet dating is a dating system which allows individuals to make contact and communicate with each other over the Internet, usually with the objective of developing a personal, romantic, or sexual relationship. Online dating services usually provide unmoderated matchmaking over the Internet, through the use of personal computers or cell phones.
Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.

flisnim asnjeri...u ngrit dhe po lahej...u kthye dhe filloi perseri...ajo femer ishte e etur per seks...po kur ja shikoja bythet edhe un eksitohesha perseri per ta bere me te.ja prekja bythet dhe e mbertheva prap..por kesaj here e ktheva nga mbrapa qe bythet e saj te perplaseshin ne karin tim...ato bythet e buta i futke  ne karin tim dhe ne trupin tim...se si me vinte kur ja shikoja bythet...e nxora karin dhe ja fusja ne bythe...ishte e eksituar dhe spyeste per asgje...as qe po i dhembte...vetem ma peshtyu karin dhe me tha fute avash ne fillim...po e qija ne bythe...ja futa karin ne byth...filloi ti dilte leng nga bytha pa pushim...ju be bytha gjith lengje...ajo vetem bertiste...sa te ngushte qe e kishte...u eksitova aq shume saqe ju derdha ne bythe...gjith spermen ja derdha ne bythe brenda....ajo u cmend fare....me pas u shtrime dhe ndenjem te dy...doja te ikja dhe me tha ti do besh edhe njeher sot seks...kur erdhi me hipi siper dhe ma prekte karin me gjoksin e saj...e peshtyu gjoksin dhe mafuti karin ne mes du cicave...filloi ti jepte sa lart poshte...aty sdurova dot dhe mu be dru kari...e ngrita dhe fillova ta qija stil qeni...e qiva sa e qiva dhe i ulesha ja lepija pidhin her pas here...ajo u cmend nga kjo qe po i beja...e shtriva dhe e qiva fort per shum kohe...aq sa skisha me fuqi...deri sa me erdhi te prishem...ju prisha ne gjoks kesaj radhe...per 6 ore ne beme seks te cmendur...
keshtu patem kaluar  mire dhe doja te martohesha me te aso kohe por ajo nuk pranoi dhe pat filluar me dike nga shqiperia me duket....

Ju Pershendes
BESFORT HASANAJ

Online dating  or Internet dating is a dating system which allows individuals to make contact and communicate with each other over the Internet, usually with the objective of developing a personal, romantic, or sexual relationship. Online dating services usually provide unmoderated matchmaking over the Internet, through the use of personal computers or cell phones.
Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.