Mc Kresha dhe Rozana Radi / alba Tv/ sponsor easy creditExpress Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch

Po mbasi me erdh edhe mua radha te flas.po skam qef per ex me fole..po me Rozan Radin patem kalu mir.po siq dihet ajo eshte pidh teper i nxehte e ska mundesi me mbete veq me nje Partner
. Patem kalu mir mas miri me kujtohet kur jena qi ne kerr e kapsha e ulsha ne kar e ajo klithke ohhh panda oh pannda .keshtu me quaajke mua panda e pastja e lypke izguze qysh thojna na mitrovicalit e dmth nga prapa ete pompoja qysh thoni ju t`shypnis e te ja bajsha pidhin blozhde derisa u derdhke tuj piskite..sa u nike dej 10 km larg...nejse po rrej pak po qashtu e kam stilin une ju e dini..
Une jam reperi  ma i madh ne Kosove  se ma larg  jashte po menoj  eshte  unikatili  po de...pastaj  Jay Z

. Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,00- Unemployment insurance rates choice- Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch.uhhhh   a  seshte shipec  ai ?     uhhh  po masi  pi qin Rita Oren  .e bana  dhander  tonin..po  ai  e ka
Beyoncen  po  .....po uhhhhh qfar p idhi  eshte  ajo  po qysh ekisha qi une ate...uh ja kisha ba pidhin pintamilja ..po de qysh thot ai partneri im lirikal son..po i shkreti lirikal  son  maroi tuj njek pidhat po spo mun nzan kurgje se i keq o hakaret po ama zanin e ka po nejse..haaahhaha.

Po jena pase qi me Rozana Radin edhe kur ne nje koncert patem kendu bashk..po mu qu kari qa me baa ..patem pi pak dhe dolem jashte lokalit dhe aty ja nisem pak me ba dashni kishe...po qfare dshnije  seks  more  mu qi  more..mu pat ba dru.... e mu pat qu kari thashe tja dha nje turre e aty u patem qi ne sy te taneve po kujt i hanke..mu kish qu kari dhe pike..jena qi edhe pike..po shypnija eshte vend demokratik nuk e bajn te madhe ..po ne kosove eshte ndryshe aty do te me qesnin per batare qysh thojne na..po nejse. Kjo ishste pak ashum historia jeme per momentin jam sigle ...normal spo ma jep kush po nejse ne zvicerr po hyna neper puffa ose bordela si i thoni ju dhe po spo hjekum keq me lirical sonin...kaniher edhe po ja trusi lirical sonit kapak..se vetem ne hotel qa me ba sa me kalu kohen hahahhahaah


Ju pershendes the one and only Mc Kresha Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ... We offer the following: - Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 - Unemployment insurance rates choice - Constant Top-interest and consistent loan rates - Free editing and repayment at any time The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch