Elvana naive me mesimet e nxehta .- Tregime Erotike/ Alb tv video shqip/ Easy Credit / Cheap Webhosting -Domains

TREGIME EROTIKE/TREGIME EKSITUESe TREGIME EROTIKE /ALB DATING/

TREGIME EROTIKE/TREGIME EKSITUESe TREGIME EROTIKE /ALB DATING/   /   sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$

TREGIME  EROTIKE.
 Elvana ishte shtrirë si mace  ..  në oborrin e shtëpisë së saj. Flokët e gjata bjonde te saja i kishte   lidhur , përveç për një fije floku të pabindur qe i ishte  varur mbi syzet e  diellit të errëta që mbulonin sytë e saj të ndritshme blu. Disa pika te djersës  kishin rrjedhur poshtë supeve te saja. ajo kishte ne trup nje bikini blu mjaft   seksi .Ajo u shtri përsëri dhe vështroi përreth. Elvana ishte e qetë këtë pasdite. Ajo ishte zgjuar shumë hot dhe si zakonisht burrin i saj  Doktori ishte shum i  zënë dhe  nuk   i interesuar në marrjen e kujdesit të problemit të saj se ajo lypke kar. Ajo zgjohej shume hot keto dite  dhe në të 36, ajo e kuptoi se ajo ishte në kulmin e saj seksuale. Shpendi -Doktori, në anën tjetër ishte 52 dhe nga llogaritjet e saj ne lidhje me jeten e saj seksuale moti kishte verjetur se  atë e kishte lene aftesia  seksuale mashkullore. Në fakt,  kishin qenë rreth 20 vjet  kur ata u martuan 15 vjet më parë.Nëna  e Elvanes ja kishte   gjetur kete burre  Shpendin  kur ajo ishte 20 dhe ajo kishte rënë menjëherë  ne dashuri me të sepse aso kohe ai dukej  mjaft i menqur dhe  simpatik. Ata u paten  martuar një vit më vonë, Elvana , me trup  të bukur, të virgjër  dhe Shpendi , një  kirurg i zënë. 
  Ajo kishte disa miq nga koha  e studimeve , por kurrë nuk kishte një mik të mirë deri sa Brikena ishte bere  komshiu i tyre para pak kohesh .Brikena dhe  dhe burri i saj, Xhemajli . Megan kishte qenë merzitur aq shum vetem duke pritur te vinte burri i saj nga puna pasi femij nuk kishin saqe kur erdhen keta fqinje u  pat gezuar shume.në atë kohë. Ajo nuk bënte asgjë gjithë ditën, por lahej , bente pak ushtrime qe te mos trashej  , dhe bente darkën  për Shpendin kur ai kthehej ne mbremje i rraskapitur në shtëpi në fund të turnit me dhjetë orë.  
Elvana kalonte kohen   duke  shikuar  seriale sapuni  gjatë  tere  ditës  ne TV  ose muzike ne Tv. Në përgjithësi, asaj iu ishte bere  tepër bajat jeta  e saj .

Elvana kishte vërejtur me interes  se si po ndertohej  shtëpia  e fqinjeve dhe  kohe pase kohe  shkonte e bisedonte  te vendin fqinj me  punëtorët e ndërtimit . Ata vinin  nganjeher  dhe kinse kerkonin diqka per  te pire  dhe po ashtu kishin nuhatur trupin e saj  te bukur , sa herë që ajo ishte në bikini duke bere rrezitje ne oborrin esaj  Një njeri shumë i madh gjithmonë duket të jetë i fiksuar në gjinjtë e saj të mëdha sa herë që ai vinte per te kerkuar  gjoja  një gotë ujë ...dhe ai e bëri atë të ndjehej jo fort e rehatshme. Fiksimi  i tij  e tij e bënte ate  nervoz  saqe  ajo zhvillontë një ndjenjë të thellë qesharak në mitrën e saj. Kjo ishte rreth të njëjtën kohë kur  ajo kishte filluar të zgjohen hot per seks ne megjes  gjate gjithë  kesaj  kohe. Ajo ishte e lumtur kur ata përfunduan shtëpinë, por pastaj verjeti se kishte  humbur   njerëzit  qe me të flissnin  me  te  dmth  punetoret  e ndertimit. Elvana ishte e gëzuar kur nje kamion i madh kishte  mbërritur dhe kishte sjelle mobilet dhe  kur ajo e pa Brikene  dhe Xhemajlin fqinjet  e saj te ri.  

  /   sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$

 Xhemajli  ishte i veshur me një top të shtrënguar tank që nxirrte në pah një fizik mbresëlënëse. Elvana kurr nuk kishte  pare aso muskuj n jete!.Një javë më vonë, Elvana kishte qenë jashtë duke bere banje dielli, ajo nuk e kishte marrë ende ne plan  për të prezantuar veten te  fqinjët kur Brikena  bëri lëvizjen e parë. Brikena  thirri mbi gardh dhe futi veten, u duk se ishte vetëm Brikena poashtu e vetmuar  pa një mikeshe , siq edhe Elvan  ishte. Të dy gratë e gjetën veten duke folur për orë të tëra. Brikena  ftoi atë për në shtëpinë e tyre dhe aty kishte takuar djalin e tyre  Fatosin dhe burrin e saj ,Xhemajlin. Ai tundi dorën e saj dhe ajo vuri re se si dora e vogël e saj të bardhë u ngulfatën plotësisht nga dora e tij  e forte muskuloze. Ia nguli sytë e saj  atij  dhe  ajo  kujtoi atë punëtorin e ndërtimit të madh  dhe ajo ndjeu  po ate ndjenjë qesharake   në barkun e saj përsëri, duke e bërë të saj të skuqej pak.Elvana  vuri  re  se disa fotografi në mure dhe ishte i befasuar me dukjen e   Brikenes ne  bikini  :"Kjo është nga koha  para se të kisha Fatosin , natyrisht," tha Brikena  . "Kam qene nje   model mjaft e  nxehtë   .hahha  qeshte  ajo. Ju ndonjëherë keni  bëni ndonjë modelim?"E Habitur, Elvana u përgjigj, "Jo ...po Pse? "Hej  ju   keni nje trup te  të përsosur për modelimin e bikinit. Po  ti  kisha  s pasur gjinjtë tuaj unë mund të kisha  trefishuar të ardhurat e mia"  i tha Brikena Elvanes.

Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch
Elvana keshtu  kënaqej  dhe dy grate folnin  tërë ditën duke u bërë mikesha  të ngushta  kesisoj. Xhemajli  ishte një ish-boksier ne Gjermani  dhe nuk punonte  me përjashtim të disa mësimeve që ai jepte në palestër çdo natë për disa orë  ne Munich . Ai kishte   fituar para te mjaftueshme në ring keshtu qe kishin ndertuar tani  kete  shtëpi te bukur në periferi. Brikena  do fillonte  një punë në një kompani kozmetike në vjeshtë, kur Fatosi  fillonte  kopshtin e fëmijëve  .Elvana nuk ishte në gjendje për të pasur fëmijë dhe ajo kishte  zili Brikenen dhe familjen e saj..Vetmja gjë që ajo nuk e donte ishte se mikja e saj e re kishte një gojë tejet  te ndyte dhe   përdorte fjalë të ndyra  si "me  qi  e karemadh  e tj " dgjatë gjithë kohës dhe ajo bente  Elvanen   te ndient nje lloj turpi vazhdimisht. Elvana gjithashtu nuk  e pelqente  Xhemajlin aq  shumë. Ai siq  dukej  kishte marre nje mendim se ajo  ishte pak  naive  vazhdimisht  kishte  filluar  te bente  shaka në kurriz të saj. ë. Ata gjithashtu dukenin  të kenin një jetë më të mirë seksuale pasiqe Brikena vazhdimisht  fliste  se ai  eqinte me karin e madh te tij vazhdimisht gjdo  nate  !."***********Tani, kishte ardhur vjeshta dhe  Brikena kishte   një javë pasi kishte filluar punën e saj të re dhe Elvana e kishte marre malli me per te sepse  ajo  mungont  tane diten.. Ajo ishte shtrirë në karrige  dhe po  humbte kohe ne mendime  lojllojsh. Ne anen tjeter Xhemajli kojshiu  i saj  kishte u filluar te ushtronte me peshoja ne   oborrin e tij . Ai kishte veshur asgjë, por një palë xhinse të ngushtë dhe ajo mund të shohim djersën  e tij qurg  poshtë trupit  fantastik muskuloz  qe  e bente ate mjaft  seksi , Ai gjithmonë dilte   në oborrin e shtëpisë gjatë 90 minutave  ku bente sport dhe   rrezitej  nese kishte  diell ate  fillim vjeshte .Ai  përpiqej për të biseduar për Elvanen nganjeher , por ajo gjithmonë përfundonte  bisedën shpejt  sepse asaj  i vinte pak  turp!Elvan  kishte admiruar trupin e tij prej kohesh  u përpiqte  nganjeher ta paramendonte  burrin  e saj  Doktorin me fizikun e  Xhemajlit  dhe  gjithashtu  me nje kar  gjigand  qe  brikena vazhdimisht  e  kallte  kur  i fliste  per  jeten seksuale  te saj  me Xhemajlin ....Ooops,sa e  mendonte  karin  gjigand  ajo...sa donte  ta shijonte ne  gojën e saj.  

  Brikena  sa po kishte ardhur  dhe  i  foli asaj . "Si janë gjërat?""Oh Briki ", tha Elvana , me ke munguar  shum!"Edhe ti mua  sheqere ," tha Brikena  dhe i dha një përqafim të shpejtë Elvanes . "Nuk mund të flasim tani sepse, unë kam për të punuar
përsëri."Elvana psherëtiu sapo   shoqja e saj deshti  te ikte dhe  i tha asaj:Brikena , unë kam një problem. Unë isha shpresoj  se ju mund të me  jepni disa këshilla." "Pyesni mua më vonë, ose të pyte  Xhemajlin për t'ju ndihmuar", dhe ajo vrapoi nga dera.Elvan "Çfarë mund të ju ndihmojë une ?" pyeti Xhemajli ."Oh, asgjë", psherëtiu ajo. "Unë vetëm deshta për të pyetur Brikenen  për ndihmë me diçka.""Unë do të jetë i gatshëm për të ndihmuar," tha ai. "Çdo gjë për ju, fqinji." Sytë e tij vrapuan lart dhe poshtë ne trupin e saj "Unë nuk mund të flas , kjo është pak personale," u përgjigj Elvana. Ajo pastaj ndrroi  mendim dhe tha ndoshta  ne nihemi ndoshta keta jane njerez modenr e do me kuptojne  keshtu qe vendosi te flas me Xhemajlin per problemin e saj.  "Xhemajl , ndoshta ju mund të ndihmoni mua." Pasta shtoi ajo, "por ju duhet të premtoni mua se  ju nuk do të qeshni  apo ti tregoni askujt.""Unë premtoj", tha Xhemajli .

Ajo mori frymë thellë dhe vazhdoi për të thene  se ajo  kishte  dëshirën e saj për të përmirësuar jetën e saj të dashurisë. Si ajo dhe burri i saj kishte vetëm seks rreth një herë në muaj me drita të shuara në pozitën misionare. Elvan  ishte i lehtësuar që , Xhemajli kishte  kushtuar vëmendje i quditur  për çdo  qe gjë ajo i tha atij, pa e ndërprerë me pyetje . Ajo e buzëqeshi në atë, me mirënjohje."Sa kohë ka që ndodh keshtu?" pyeti Xhemajli "E pra para pesë vite ishin ok, por vitet e fundit seksi  ka ra ne zero dhe kjo me ben depresive . Shpendi  është gjithmonë kaq i lodhur pas punës ""Pra, ajo ka qenë qe dhjetë vjet që ju keni pasur një orgazmë?" Xhemajli pyeti.Elvana u  skuq, ajo nuk ishte me të vërtetë e rehatshme duke folur përgjatë këtyre linjave. "mvaret ," u përgjigj ajo. "Unë mendoj se kam pasur vetem  ne vitin e  parë  kur ne ishim të martuar."Xhemajli  e veshtroi  me menquri . Ajo kurrë nuk kishte pasur një orgazmë. Kjo ishte një ëndërr e qdo mashkulli "ta kete Një grua afer  qe do  lyp mu qi shume  por qe eshte  e papërvojë dhe duke  kërkuar këshillën  mbi seksin!.
  
Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch

"Shko ulu në shtrat, unë mendoj se kam diçka që mund të ju ndihmojë."Xhemajli  shkoi në dhomën e tij dhe filloi te kerkoj  ne kutinë e tij ku kishte filma seksi . Pastaj një mendim i lig i erdhi atij dhe ai kishte  arritur  te një kuti të dytë, një kuti që gruaja e tij nuk e dinte ende  se ekzistonte  rreth. Kjo kuti përmbante të gjithë filmat e mundshem seksi.
"E pra Elvana ," tha Xhemajli duke e futur kasetë VCR në dhomën e ndenjes ne videorecorder. "Së pari gjëra e  parë, kjo tingëllon për mua si as ti as Shpendi nuk keni  përvojë shumë me seksin. Kështu që unë jam  filluar per te  ju treguar se si  mundet ai për të kënaqur juve nese me lejoni tju tregoj kete film!."
Elvana  gulçoi në neveri, kur ajo pa ekran. "Yuck," tha ajo. "Kam dëgjuar se ka pasur filma si ky." TV tregoi një femer   bjonde ne  gjunjë mbi një njeri të zhveshur të zi. Njeri i zi ishte i madh dhe kishte çka dukej si një kar 3o e kusur cm  në mes të këmbëve të tij. Ai ishte i madh, , gjë që ajo nuk  kishte parë  kurre ndonjëherë dhe ajo u shtang !."Çfarë moj...  mos po te pengon ?" pyeti Xhemajli  shpejtë duke e përcjellë atë në skenën e ardhshme."Ky kar !" bërtiti ajo. "Është i madh!"","Jo, ajo  mesatar"tha  Xhemajli  dhe buzëqeshi me pamjen e shokut në fytyrën e Elvanes .  . Xhemajli  dinte se ajo ishte duke e krahasuar  ne mendje karin e burrit të saj edhe ate te zezakut në video. 

Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch

Elvana  e shikonte atë të shpejtë se si ai i tregonte  përpara një tjetër skenë. Kari i zi në këtë skenë ishte rreth një i5 cm  i  shkurtër  se i mëparshmi, por o ishte  shumë më i trashë. "Xhemalj, janë të gjitha këto gra të bardhë me burrat e zezë?"". "Një nga miqtë e mi .. mi dha mua si një shaka.""Këte ne do të shikojmë," tha ai duke ndaluar në skenën e ardhshme . TV tregoi edhe një bjonde te gjunjëzuar midis këmbëve të njeriut të parë të zi. Bjonde i uli  pantallonat njeriut dhe  ajo e  mori karin e tij të gjatë ne goje . Ajo filloi ta puthe  rreth kokës se karit  . "kam qef te ha   kar te zezë," tha bjondja  ne film."Ju doni qe une   të mesoj  këtë  gje te neveritshme ?" tha Elvana , me një vështrim te lodhur në fytyrën e saj."Elvana , një punë  e tille  është kënaqësi e madhe  qe një grua mund ti jap  një burri. Shikoni se si  ajo është duke shijuar atë. Trust me, ju bëni këtë për mjekun dhe  ai do të qij  pidhin  tane naten .""Xhemajl !" tha ajo, i habitur në gjuhën e tij vullgare , por gjithashtu e eksituar me  idenë e të qirjes   . "A Ben Brikena  këtë për ju?""Sa herë që unë i them saj ,po.""Jeni i sigurt se atij  do ti pëlqen kjo?" Pyeti ajo ende e ndezur në ekranin e TV."Nuk ka një njeri te gjallë që nuk i pëlqen qe gruaja e tij të jetë në gjunjë e ta thithe karin e tij. Kjo është gjëja më e natyrshme në botë."Ajo u skuq në zgjedhjen e fjalëve të tij. Ajo shikonte  bjonden duke marrë karin e zezë në gojën e saj në ekran dhe quditej  se si ajo arriti të marrë të gjitha karin .Ajo dukej e vështirë, edhe pse kari i  burrit te saj ishte aq shumë më i vogel se ai  në ekran se ajo shpresoi  ndoshta do të jetë në gjendje të të bëjë një gje ndaj tij. "Xhemajl  Alright..., unë do te provoj me nervozizëm dhe u ndal për të lënë. 

Xhemajli ndjeu nervozizmin e saj dhe i tha, "Elvana  vajzë e mirë. Unë vetëm shpresoj që ju të bëni një kauzë të mirë pune .....""çfarë?" pyeti Elvana duke  ulur përsëri shikimin poshtë. Hezitimi i tij dukej qarte duke  luajtur në shqetësimet e saj."E pra, shumica e grave janë goxha të mirë sa janë ne te njëzetat. Unë jam i shqetësuar vetëm se në qoftë se ju nuk e kryeni të gjitha aqë mirë, ju mund të vërtetë ta prishni situaten e juaj  duke e quar  doktorin  atë jashtë nga seksi edhe më shumë atëherë ai është tani ". 

Elvana  psherëtiu. Kjo ishte pikërisht ajo që ajo ishte e shqetësuar rreth. "Çfarë mund të bëj Xhemajl ? Unë jam i dëshpëruar"."E pra nuk është një gjë," e tij. "Jo, mos u mërzit.""Jo, ju lutem me tregoni mua  qka te bej ," tha ajo duke marrë në duart e tij dhe e ndezur në sytë e tij me një vështrim të pastër dëshpërimi në fytyrën e saj."Unë isha duke menduar që ju duhet të praktikoni mbi mua," tha Xhemajli , duke adoptuar një shprehje shumë serioze.Një vështrim i tmerrit dhe neverisë kaloi fytyrën e Elvanes .  

Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch


"Xhemajl , ju duhet të jetë turp nga vetja. Unë nuk mund ta trathtoje Shpendin  kurre!!!  ju  vetëm mendoni se qfare do beje edhe Brikena  nese  merr vesh?."Xhemajli  u përpoq të shikonte kinse i indinjuar dhe pastaj ai qeshi me  gjysmë zemre, "Oh, harroje nese , që ju mendoni se seksi oral është tradheti bashkehortore..ne jetojne ne te te 2012 u përpoq të shikoj kinse i  lënduar. "Elvana , seksi oral nuk është tradheti . Unë kurrë nuk mund të mashtrojnë Brikenen  ose t'ju kërkojë për të mashtruar Shpendin. Vetëm marrëdhënia seksuale poshte ne organe  është konsideruar tradhëti bashkëshortore." perpiqej ai ta shfrytezoje naivitetin e Elvanes ."

 Mendova se ...." "Është OK", ndërpreu ai. "Unë nuk dua që ju të mos bëni asgjë jo rehatshme per ty  me mua. Unë vetëm mendova se me të vërtetë mund të ju ndihmojë pak. Nëse ju doni të rrezikojnë atë pa praktikuar diku ..mire  atehere   shkoni  ju lutem     ...tha ai  me gjysem  zeri.....pastaj ..ai  u  qudit  kur  degjoi  nga ajo:..""Jo ju keni të drejtë, unë do të bëj atë," tha me nje vendim të shpejtë. "Unë do të bëje  gjithqka  për të përmirësuar jetën time seksuale."


 Dhe kështu që ju dini o, mire atehere tha  Xhemajli  "Elvana kjo eshte  zgjedhje e mirë. Kjo nuk është e vështirë për të kënaqur një njeri që dikur ju keni pasur një praktikë  pak  diku .""Vetëm më tregoni se çfarë unë duhet të bëni për të ju lutem ju.""E pra," tha ai. "Unë nuk jam duke munduar.. vetem  se te ju ndihmoje pasi qe ju  keni qenë shoqja  më i mirë i gruas sime  gjate  kesaj  kohe sa jemi bere fqinj! . Unë jam vetëm duke bërë këtë për t'ju ndihmuar .""Me Fal Xhemajl," tha ajo me lot në syte e saj. "Unë mendoj se kjo mund të jetë nje gjë e mire qe  dikush do te bëje ndonjëherë për mua." "E pra, unë do të pretendojë se unë jam burri yt  Shpendi  dhe sapo  erdha  nga puna..ok ??


Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch

Ju përshëndes   në derë me një puthje të madhe dhe unë do të thonë se unë jam i lodhur me të vërtetë dhe të shkoj të ulem në shtrat. Ju vini dhe  gjunjëzohemi përpara meje  ndërsa ju do të nxerrni karin tim jashtë. unë do të ju tregoj se ne cilen  në klasë mesimore te seksit ose shkalle te  dijenise sekauale  jeni !!duke bërë kështu që ju te dini se çfarë do të bëni qe  burri juaj të jete i lumtur me ju . Vetëm mos heqin dorë në qoftë se unë ju jap një të note te keqe ne  klasën  seksuale  qe  tani do praktikojme ose mesimin seksual qe  do ta mesoj une qysh nga sot?."ok ," tha ajo, duke menduar atë përsipër. "Vetëm mos harroni, unë nuk jam Brikena... Unë kurrë nuk kam bërë këtë gje  më parë. Vetëm mos medoni  se jam budalla apo ndonjë gjë.""Unë nuk  nuk  mendoj kurre ," ai e gënjeu  ate . "Është vetëm se ju jeni e papërvojë kjo është e gjitha. Tani te  fillojme " Xhemajli buzëqeshi në e saj pastaj doli jashtë .  

Ai doli jashte  dhe pas pak  u kthy perseri  duke  aktruar perseri qe ai  esht burri  i saj  qe po kthehej   vonë nga puna dhe tha , "halo  zemer  jam Shpendi  posa u ktheva nga puna...mu ashtu  si kishin vendosur  qe ai  ta luante rolin e burrit te saj qe kinse ta mesonte si ta permiresonte jeten e saj seksuale!!! Unë jam në shtëpi.

"Elvana  buzëqeshi . Ai ishte duke  u përpjekur te dukej kinse  i lodhur taman si burri i saj kur kthehej nga puna!, çdo natë. . Ajo u ngrit për ta puthur, por ai e ndaloi atë."Prisni, kjo nuk shkon keshtu," tha ai."Çfarë është e gabuar?" pyeti ajo e shqetësuar dhe tha si të lutem Xhemajl.   ohh   gabova  Shpend   ju lutem  ajo korrigjoi  veten."Ju duhet të ti  dilni  papritur burrin tuaj duke veshur diçka të vërtetë seksi  tha...Xhemajli  duke  u perpiqur  ta mashtronte ende ate  qe te eksihotej ne maksimum me naivitetin e saj .A keni ndonjë gje të brendshme seksi  femrash  në shtëpi?  "Jo," tha ajo e  shqetësuar. "Unë nuk kam asgjë seksi. A nuk mjafton ky bikini im i  ngushte?""
Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch


Eah, por unë jam i sigurt Doktor ju ka parë ju në atë shumë dhe unë shoh se ju i veshni keto  përdit  dhe nuk  jam  për  aq i sigurt .Por deshni te gjitha do jete me mire e genjeu ai ate...
 "
 Ai e ndjeu  karin e tij të ngrirë në pritje.Qfare budallice , mendoi, ai .... "Unë mendoj se unë mund të heqi  kete bikini"."Ideja e mire ", tha ai. "Vetëm imagjinoni se sa do ekcitohet  Doktori   seksualisht do të jetë kur ai vjen në shtëpi për të gjetur ju lakuriq !
. Ajo  Shkoni përpara dhe për ti hequr  bikinit ."Duart e saj ishin të lëkundura  dhe dridheshin  kur ajo filli ti zdeshte  bikinit..."Mund të ktheheni prapa, ju lutem? Shpendi  dhe unë  e  bëjme  atë në errësirë ​​dhe unë nuk jam mesuar te zdeshem  për këdo   lakuriq.""Unë vetëm do të shkoj jashtë dhe të ju jap disa sekonda," tha ai duke dalur nga dhoma. 
.ai qendronte para deres se mbyllur  duke pritur . Xhemajlit i ishte quar  kari ne  xhinsat  e tij  tmerresisht . Betohem Unë mund të ndjej eren e ati pidhi  edhe mrapa murit ketu  , ai mendonte. Ai tash hyri perseri  ne dhome  me  planin kines perseri  ishte  burri isaj  qe  vinte i lodhur  nga puna dhe tha  . "Hallo  mjaltë .... Unë jam", ai u ndal në zemërim.!! 

Ajo ishte duke qëndruar me turp e  përkulur mbi një krah që mbulon gjinjtë e saj dhe me dorën e tjera që mbulojnë saj  te pidhi. "Elvana , çfarë eshte e  mirë  të qenit lakuriq në qoftë se ju mbuloni veten lart?""Unë jam ebudallaqe  keqe," tha ajo  une nuk  di si  ta eksitoj  burrin timm...... "Kjo është më e vështirë për mua, se qe  mendoja"."Është e vështirë për mua shumë, por ju  keni marrë përsiper  të me ndihmoni," tha ajo .

Jo jo  "Brikena  kishte të drejtë kur ajo tha se ju kishte një trup të mirë të mjaftueshem per nje  model. Ju duhet të jetë krenare për atë që Perëndia ju ka dhënë. Tani na  lejo të provoni përsëri. i tha xhemajli  asaj  Në qoftë se gruaja e tij te  ishte kishte sjellë  asisoj ai  kurrë nuk do te duronte por do  ta hidhte  ne shtrat  dhe do  ta pomponte  mizorisht... me karin e tij 12 inç  apo 30 cmne    pidh. por  tash  kishte  kojshiken budallaqe perpara  dhe  duhej  te permbahej ....keshtu  Ai mori frymë thellë doli  jashte  priti  pak  minuta  dhe  hapi derën  me te njejtin teks  kinse ishte  burri  i saj qe vinte  nga puna . "Honey Unë jam ..." dhe u shtangua  nga  pamja   e bukur lakuriqe  këmbë para tij. Pidhi i saj ishte  fantastik. . . "Unë jam në shtëpi", ai më në fund përfundoi."Hi mjaltë," tha ajo duke tundur nga nervozizmi në dukjen lakuriq para një njeriu tjeter perveq  burrit për herë të parë në jetën e saj.

Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch

Elvana    e puthi ate  se  dhe xhemajli  e  kapi  per bytheve te medha në krahët e tij, por  ajo shtyu atë jashtë. "Xhemajl, çfarë jeni duke bërë?" "Unë jam vetëm duke ju dhënë mirëpritur puthjen time në shtëpi.""Shpendi  nuk puth keshtu .""Ai nuk? Si po ai puth atëherë?" pyeti ai, ndjenja buzët e saj kundër dëshirës së tij. Ata kurrë nuk u nda dhe ata preku buzët e tij vetëm për një pjesë të një të dytë. Ajo nuk ishte edhe një masë drithi. "Ju dy me të vërtetë keni  nevojë për ndihmën time  i  tha..ju  jeni shume  ngurraqe  nuk dini  ta kenaqeni  nje mashkull.... Ne do të përpiqemi atë përsëri dhe këtë herë ju iniciojë me  puthje. Një puthje të vërtetë të mirë  tja jepni  burrit tuaj ai do  beje  çdo gjë që ju thoni."Këtë herë  ai  doli dhe  i nervozuar  hyri  perseri me te njejtin  tekst   "Hi mjaltë, unë jam në shtëpi," ishte mezi doli nga  goja e tij para se ajo kishte hedhur duart e saj rreth supet e tij të gjera dhe gjuha e saj ishte e shtyjnë në gojën e tij. xhemajli  dinak kishte arritur poshtë dhe vene  vënë duart mbi bythet e saja dhe  e terhoqi  ate  ne  trupin e tij në mënyrë që ajo mund të ndjehte sa te madhe e kishte ai karin  . Ajo dukej se u shtang  për një minutë, kur ai ferkoi  karin e tij së bashku ne  barkun e saj, por ajo vazhdoi per  ta puthur. Ajo e  puthi për disa minuta derisa se ai u tërhoq e saj prej saj  pak   dhe i tha: "Elvana ok, unë po ju jap një" A  plus  mbi aftësinë e puthjes". Ai shikoi  se ajo  budallaqja   u gezua  se bile  diqka  po dinte  te bente mire    " Xhemajli  kaloi në shtrat dhe u shemb mbi të, duke hapur  këmbët e saj. "Çfarë është për darkë?"Elvana  buzëqeshi  dhe ra në gjunjë e saj duke u zvarritur  në mes të këmbëve të tij. "Unë nuk kam bere asgje per darke, Shpend , por unë e di atë që unë jam sot  darka juaj." Elvana  buzëqeshi në xhinse kur  Xhemajli po zberthente xhinsat e tij.  Ajo mund të ndjente  kërcimin e karit te tij  nën  pantallona të shkurtra e tij.  Ajo vrapoime  duart e saj ti fuste  ne brendësi të xhinsave  te tij. Ai i ngriti ijet e tij dhe ajo i tërhoq xhinse e tij jashtë dhe i hodhi prapa saj.Xhemajli  u ul atje veshur vetëm në një palë pantallona të shkurtra të vogël të bardhë . Penisi i tij  u shpalos  jashte  dhe ajo u shtang  e gjeti veten të frikësuar disi,
Ajo i hoqi  breket  e atij  e dhe penisi i tij doli jashte i lirë nga burgu  i brekeve  dhe kari i tij kërceu në duart e saj. Ajo  u shtang ...ajo mbajti  një kar aq të madh, që ajokurre s e kishte imagjinuar ndonjëherë të ekzistojë ndonje gje e tille. Ai ishte më i madh se ai  i zezakeve  në video. Ai ishte me  i trashë  se  dora e saj dhe ende  nuk ishte  quar komplet . "Oh zot im," bërtiti ajo .Xhemajli  veshtroi  poshtë te  kari  i tij  kete vajzë budallaqe te  ndezur e  frikësuar  nga madhesia  e karit te tij. "Çfarë është e gabuar Elvana ? Ju jeni duke bërë mirë.""Juaj eshte  shummeeee i  madh," tha ajo Kush   jo  eshte  mesatar  more ?" tha ai duke u përpjekur të mos për të qeshur.  unë mendoj unë jam një mesatare pak më lart. Sa te madh  e ka  burri yt Shpendi ? Ajo gënjeu për herë të parë në jetën e saj. "Ai është rreth 17 cm , mendoj  ."Xhemajli  tha  "Kjo nuk është shumë e keqe. imi  i bie të jetë saktësisht 32 cm por 17  është i mjaftueshm   qe  ju te pesoni  orgazem!.

 "Ku t'ia filloj?""A si vajza në video dhe  te bëj  lepirje rreth kokës se karit  ?Ai pohoi..eheeee.  Ajo u përkul përpara drejt karit te tij, duke parë atë të rëndohet deri pak më shumë si buzët e saj duke  afruar karin  te  goja e saj. "Xhemajl  vetëm mos harroni të më paralajmerosh para që sperma juaj  te  dal  jashte , kështu që unë mund ta gelltis atë jashtë.""Yeah. Gjë e sigurt, elvana ," tha ai në mënyrë sarkastike pse ajo nuk ishte duke i kushtuar vëmendje të tij atë. "Vetëm mbani në mend se ju nuk do të merrni një note  A  nga  une  nëse ju  nuk gëlltitni  spermat e mia. Te jesh  e sigurt nese  nuk
Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch

gelltitni  spermen e  burri tuaj ,ai  nuk do  te ju doje dhe  nukdo kete  interes te flej me ty!!genjeu  ai."  Unë me të vërtetë do të jap nje  note  A në këtë klasë te  seksit per  ju  nese ju  mesoni  te  gjitha  qka  ju  them..genjeu ai .. Ajo u përkul përpara mbërtheu gjuhën e saj te nga koka e penisit me ngjyrë kumbulle masive.ajo  mund të ndjente  lëngje saj vetanake  te  rrjedhin neper e gjuhen e saj. Ajo e zgjati  larg gjuhën e saj dhe  eksitua  shum. Penisi i tij ishte pak i shtrembër dhe kur ajo me gjuhën e saj   e lepijti  koken ekarit  te tij r ai u rrit edhe një centimetër  me shum . . Ajo mori  dy duart e saj për të futur  ate  ngadale drejt gojës së saj.. Elvana  kurrë nuk kishte prekur karin e ndonje  e burrit tjeter  deri  tani  perveq burrit  e vet..,.  Ajo ishte duke u përpjekur ta  hante karin sikur  kishte pare  ato  vajzat  në video kasetë, . koqet , e xhamalit  ishin të paktën pesë herë më të mëdha. se te burrit te vet.. Pyeste  veten se çfarë do të thotë  Xhemajli  se  apo dinte  tja hante  karin mire atij dhe  ne  cilen  nivel  te dijes  seksuale  ishte tani  ajo ,   mendoi  ajo  per nje moment !" 


 "Shumë mirë elvana. Ju  po  punoni  ..mire  e meritoni  nje  note C tani." Ai ndjeu se  elvan e liroj  fytin e saj dhe ajo kish gëlltitur te terin . "Oh, kjo është mirë, C +." Xhemajli nuk mund të rezistonte ... Unë gjithmonë luaj me gjoksin e  gruas sime derisa ajo ma lepin karin  mua," shpjegoi ai. "Kjo do të më ndihmojë të mendoj për të."elvana  urrente veten në atë moment.. Ajo nuk donte që ai të mendojnë për gruan e tij, ndërsa ajo ishte duke bërë atij  këtë.  e shkreta elvana mendonte se .po ta gelltiste tere karin e atij  ai  do  ti jepte  nje note A.. ne kete mesim seksual  qe kinse  po  i bente   ai asaj.!
Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch


Ju duhet te flisni  me gjuhe  te felliqte  ..nes buri juaj  te  ju doje  ..geneju  xhemajli  psh Unë e dua karin tend te  madh ...karin tuaj të madh....ohh ma  sill ta ha  etj..." Ajo  pohoi  ok do provoj..dhe  tha  ohh   sa te mire karin e ke..oh ta hangsha ...oh  sillma  ne goje ..oh  qfare lezeti....ohh   filloi  të sulmojnë karin e tij të mrekullueshm në mënyrë agresive,dhe arriti  ta fuse edhe me thelle ne goje " Elvana  kishte pushuar duke menduar në lidhje me burrin e saj një kohë të gjatë më parë. Gjithë fokusi i jetës së saj në atë moment ishte duke bërë sperma e xhemalit  te  derdhej  ne gojen esaj  qe  ai  ti jepte nje  note  sa me te madhe!!! Ajo mendonte  se po ta bente mire kete gojore , ai do  ti jepte  note  me te mire..j."Oh ju  po punoni  gjithnje  e me mire ohhhhhh," bërtiti ai. "B, jo  mor  B +   e  ke..ke arritur  ne noten  B+. Pastaj Xhemajli kishte harruar ta paralajmeronte ate se do  derdhej  se shpejti sepse  po perjtonte lezet  te madh  ....ishte gati të vinte sperma. . Koka e karit te tij u rrasë fort  në gojën e saj dhe ajo mund të them se pesoi nje te  çarë .pastaj ai e shtrengoi  koken esaj  qe  te  mos i ikte  dhe ja derdhi  nje vrull sperme ne gojen e saj . Ajo ndjeu spermen  e nxehet ne  fytin e saj dhe ... Ajo mund të shijonte atë në gjuhën e saj dhe asaj i pelqente tani    sa harroi  se vetem po ushtronte ta kenaqte burrin esaj... 

Pjesa 2: Mësimi i dytë
Ajo kishte folur me Brikenen dy herë në telefon gjatë javës së kaluar, por ajo nuk e kishte parë Me Xhemajlin pasi ai kishte mësuar asaj mesimin e pare  seksual se si duhej  tja merrte ne goje  burrit  te saj. Elvana ishte e gezuar se mesimi  seksual  qe ia kishte bere Xhemajli e kishte  permisuar sadopak  jeten seksuale te saj.

. Kur Shpendi  ishte kthyer  nga puna  ajo kishte  dale  per ta përshëndet atë lakuriq në derë  sikur  kishte ushtruar me xhemajlin  dhe Shpendit  burrit  te saj  gati  sa nuk i kishte rene te fiket   kur ajo kishte  marre penisin e tij të vogël në gojën e saj. Një disa pika të spermës kishin rrjedhur nga penisi i tij pas disa minutave qe  ajo i kishte  marre ne goje  ate  kar te vogel  dhe  ai e kishte falënderuar  atë se tepri  per kete gje. Tani ai donte prej saj  një pune  gojore ne karin e tij te pakten  një herë në ditë.
Kjo nuk do të kishte qenë aq keq nëse topat e tij të vogël mund të prodhojë spermë më shumë, pasi ajo kishte zhvilluar një shije për spermë tani . Ai ishte derdhur me pak  sperme ne gojen e saj dhe kjo e kishte bere ate  me te  ndezur  per  seks...me te etur  per me shume.. 
keshtu qe ajo po kalonte mire me burin e saj ..

Ajo donte  ta takonte xhemajlin dhe ti falenderohej atij se  jeta seksuale ishte permisuar dhe sa Shpendi ishte i kenaqur  me te tani :

Ajo  shiqoi pertej  gardhi  dhe ja Xhemajli  ishte veshur vetëm një kostum banje të vogël që tregoi  fizikun e tij te skalitur mirë dhe ai u përball me syte esaj  .Ajo  veshtroi  Karine  e  tij  nën ato pantallona të shkurtra dhe  duke  menduar ne sasine  e vogel  te  spermes  qe  dilte  nga kari i  Shpendit  tani  ajo  kishte  uri  per me shum sperme ...dhe  kari  i Xhemajlit  kishte   mjaft spermëpër të ushqyer atë për një javë per dallim  te  atij  te burrit  te saj.. Për aq kohë sa seksi oral nuk ishte tradheti  bashkeshortore , ndoshta  Xhejali do tja le  asaj qe  ajo  tja thith atë një herë ose dy herë në javë !

Elvan aj mire , ," bërtiti ai mbi gardh  "

ohh  xhemajl  shumm flm,,,kam qenë  e etur  te them  flm  ... se si jeta seksuale me është përmirësuar.tha ajo duke  hapur gardhin dhe eci drejt   tij... "Po, ajo është përmirësuar ... jo   pak.  

Unë mund të të ndihmojë  ta  rrisni  ende  kete ?. Kam  mendim  se  ju duhen mesime  te reja dhe se ju duhet të eksperimentoni  me disa pozicione të reja seksuale.""Ashtu si çfarë?" pyeti ajo."Eja brenda", tha ai.  

Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch

Unë kam një video të re për të treguar ju. "Elvana kishte ndjekur Xhemajlin  në shtëpinë e tij duke shikuar p prapanicën e tij  nën pantallona e  shkurtra te tij me çdo hap  qe  ai mori. Ai shkoi në dhomën e gjumit për të marrë videno dhe ajo e gjeti veten duke menduar rreth tij, ndërsa ai ishte zhdukur. Ajok ishte pak te vështirë që të jetë në të njëjtën dhomë me të dhe të mos jetë në mes të këmbëve të tij duke i thënë atij se ajo e donte madhe karin e tij të madh. .Ai u kthye me një shirit në duart e tij dhe i tha: "Bleva këtë duke shpresuar se ajo mund të ju ndihmojë." Ai startoi atë në VCR dhe e goditi luajnë. 

Elvana  ndjeu zemrën e saj të jashtëzakonshëm në gjoksin e saj si ajo lëvizi përpara për të parë ekranin më të ngushtë. Filmi u quajt "orë Amateur" dhe ajo ishte e etur për të parë disa kara  më të mëdhaj. Skena e hapjes ishte e një njeriu të vjetër të bardhë duke  dashuri me një grua topolake te  bardhë e cili ishte në gjunjë e saj

  sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$


Më vjen keq për këtë, unë duhet të ketë shikuar atë më parë. Burrat e ketille  nuk dinë asgjë  të kënaqin  një grua. Prisni këtu dhe ne do të përpiqemi ta shohim një tjetër  video ".Ai kthye në dollap e tij  ne dhomen e  gjumit dhe shkuli nga një tjetër kasetë mbledhjen e tij të fshehtë  te videos . Filmi ishte rreth një bande burrash te zinj  të cilët u nisën për të joshur të gjitha bashkëshortet e reja në një lagje të pasur, të gjithë të bardha, . Keta   pesë burra të zezë dhe të gjithe  kishin kara gjigante . .Ata shikuar shumicën e filmit dhe Xhemajli  vuri në dukje pozicione të ndryshme seksuale qe ata praktikonin."Këto duhet  pak praktikë per ti mesuar keto  genjeu  ai." Ai heshti duke shpresuar se ajo budallaqja ndoshat  do ta lejonte  ta qinte ate...por  si  tja mbushte mendjen se kjo nuk do te ishte tradhetri  ndaj burrit  te saj  ky ishte problemi  i  tij  per  momentin.......
 
"Xhemajl" pyeti ajo . "A mund ta marr këtë kasetë?""Ti ji mysafir time," u përgjigj ai."Ajo duket e mrekullueshme," tha ajo pas një minutë. 


 Brikena  eshte  gezuar se une pu ju jap mesime  se si do  permisoni jeten seksuale  genjeu  ai nese doni ne do  vazhdojme ende me mesimin nr 2...

  sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$

Mire  mendoi  elvana ..dhe  shkoi  afer  tij dhe  ja zdeshi  pantollonat  e shkurtra ..ku  ishin fryre  nga kari i stermadh....oh  qfar  kari  kishte  gjigant

  sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$


Ajo  tani  ishte etur  per kete  kar  dhe nuk i intesonte  te mesonte  por  ta kenaqte veten,ai  kishte  rene ne gjunj tani..

  sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$
Xhemali vendosi duart e tij të mëdha në gjunjët e saj dhe tërhoqi përveç atyre ngriti këmbët e saj kështu që ai mund shoh me sy t në pidhin e saj të bardhë, te përshtatur bukur ..Elvana dridhej duke e shikuar atë se si ia kish ngulur  sytë në pidhin e saj, . Ajo ishte zënë ngushtë nga sae lagësht zona mes kofshët e saj ishte. Ai filloi të lëviz kokën  e tij  ngadalë përpara. Nervozizmi i saj shkaktoi ti dalin keto fjale., "Mos i bëni këtë për brikenes ?""Pothuajse çdo natë," u përgjigj ai duke kërkuar deri në e saj, sytë e tij ngjyrë kafe ndezur direkt në ato të saj blu. "Vetëm mos harroni, ju vetëm do të gëzoni  burrin tuaj  nese prktiokoni gjera te tilla. Ju do të merrni disa kënaqësi nga kjo, por nuk te  presni  për të marre orgazmë derisa ju nuk jeni me dikë që e doni.". Ajo kishte  filluar të mendoj se orgazmë femrore  ishte vetëm një mit.  Ajo mund të ndjente  frymën e tij të nxehtë në vaginë e saj dhe ajo tensionuar deri duke pritur për diçka të ndodhë.Kur ai e bëri  me  gjuhe  ne pidhin esaj , ajo u hodh në lidhje me një këmbë jashtë në shtrat  nga shoku. Gjuha e tij vetëm kishte lehte prekur por  ajo  aq  forte  ekishte ndier ...Ajo kishte qenë kaq kohë kush  se  kishte prekur vaginë e saj, sa e ajo kishte harruar të gjatë kete ndjenja  te tilla lezeti femeror  , duke dërguar valët e kënaqësis në trurin e saj. Ajo ndjeu një ndjenjë të panjohur në rritje të thellë brenda saj dhe intensiteti te pulsitt i saj dhe si  e frikësuar disi  . Xhemajli   duke u shtyrë këmbët e saj prapa  edhe më tej   perpiqej qe ta zgjeronte hapesiren ku lepinte  . Ai u përkul poshtë dhe ajo u shtang kur gjuha e tij preku anusin e saj. Ajo kurrë nuk e kishte, kurrë konsideruar këtë si një burim te kënaqësisë seksuale, por nuk  e mohoi se sa e mirë ajo ndjehej  tani   kur gjuhën e tij depertonte aty brenda ne vrimen e saj të vogël. Ajo ndjeu gjuha se tij u përhap përsëri si ai thau rrugën e tij deri zonë e ndjeshme te mësipërme  ne anusin e saj dhe pastaj përgjatë pidhit.  

  sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$

Elvana  nga lezeti i madh i paprêrshkueshem per te dhe  shtrinte duart nga prapa duke ferkuar shtratin me grushtat e saj ajo..po  fluturonte  nga lezeti perderisa  gjuha e tij kishte depërtuar   brenda pidhit  te saj  saj dhe ajo mund të betohej se  ajo  gjuhe  ajo ishte aq e madhe sa kari  i mjekut   burrit  te  saj  Shpendit. Ai futi gjuhën e tij në pidh  dhe  e nxjerrte   jashtë   me nje  ritem  qe  e qmendke  Elvanaen  sa ajo  tanime britke  aq  fortte  e aq  thelle  sa  e bente  edhe  Xhemajlin  ta  fuste edhe me  thelle  ne pidhin e saj  qe  tanime  po prodhonte  lengje  me  kilo....Fytyra  e Xhemajlit  ishte  bere  qull nga pidhii i saj ..pastaj  ai e lepinte  ne pjesen e eperme  dhe njekohsisht  ja  rrahke  pidhin me shuplaka ..sa ajo  qmendej  nga elezeti  dhe  renkonte  edhe me thelle Xhemajli  duke e shikuar  ne sy shikuar  i tha: "A ju pëlqen të se si po jau lepij  pidhin ?""Po, unë e dua atë", ajo u shtang. "Hani pidhi tim."Xhemajli  u eksitua  dhe  mori  edhe nje akcion ndaj  pidhit  te saj  duke el epire  edhe me fort pergjate anusit  e pastj ne pidh duke futur gjuhen thell...thelle   edhe me thelle  sa  ajo  po  i levizke  bythet  tani  sikur te paramendonte  se po  qihej  tani,,,me  kar  e  jo  me  gjuhe  ...ai  mundi të dëgjojë tingujt e bërë nga  ajo a"Oooh zot ," bërtiti ajo. ajo kishte kapur palojen  e shtratin me  grushtat e saj ne shtrat dhe kapi kokën e e xhemajlit  duke e terhequr, fytyrën e tij në pidhin e saj dhe mbajti  ashtu  qe  gjuha  etij  te depertonte  sa  me thelle ne pidhin  e saj  te etur  per  kesi gjerash. Tërë trupi i saj u dridh  i  tëri dhe ajo ngriti ijet e saj qe të përputhen me ritmin e gjuhën e tij ne pidhin esaj . ajo ndjeu nje  lezet ne  pidhin e saj   për herë të parë në jetën e saj dhe ajo bërtiti me kënaqësi aq  shume:,

  sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$


 "Unë jam duke u derdhurrrrrrrrrrrrr".  Ajo dridhej me nje ritem te qmendur  sikur  ta nxente rryma   elektrike  sa qe Xhemjali  u  shtang  pak  me  frike...je  ok  pyeti..ajo nuk pergjigjej  por  dridhej  vazhdimisht duke pesuar  orgazma  te njepasnjeshme   dhe duke renkuar  aq  forte  sa  e beri  xhemajlin gati  te derdhej edhe  pse kari  i tij  qendronte  a ne pidh  e as  negojen esaj....por  renkimet esaj  ishin aq femerore  sa  edhe pervoja  etij  nuk i ndimonte  gati  tani ne keto momente  aq  erotike  qqe  ishin krijuar  tani me ...por  tani Ajo u shemb përsëri mbi divan me lehtësim. Oh zot im, ajo mendoi, qfare  lezeti   i mrekullueshem... Ajo shikoi poshtë, Xhemajli  ende po e  hante te pidhi i saj . Ajo ndjeu një tjetër orgazmë dhe ajo shpërtheu nga trupi i saj, dhe pastaj një tjetër, dhe një tjetër. Elvana kaloi gati  jashtë bote  nga kënaqësia."


Ajoperseri  i hapi sytë dhe vështroi Xhemalin Ai ishte ende i gjunjëzuar midis këmbëve të saj,  me një buzëqeshje të madhe në fytyrën e tij. Fytyra e tij e tërë nga hunda e tij në mjekër të tij ishte qull me lëngjet e  pidhit te saj.Xhemali u kthye nguli sytë ne fytyrene e saj. Ai u ndje aq i fuqishëm, kur ai e pa pamjen e frikëshme  në fytyrën e saj. Pastaj ajo u përkulur përpara dhe duke  puthur buzët e saj , murmuriti "Faleminderit", 

  sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$


Gjuha e saj u shty në buzët e tij dhe ai e hapi  gojën e tij dhe la gjuhen e tij  brenda saj. Ai puthi shpinën e saj për një minutë para se të shtynte prapa saj, dhe duke qëndruar në këmbë.  Ai mund të shihte kenaqesine në sytë e saj si ajo kenaqej  me  buzët e saj të mbështjellë rreth kokës  se  karit  te tij . ë.  ""Elvana kishte papritmas frikë se ai ishte duke larguar   karin e tij larg prej gojes se  saj.  aq  shume i pelqente tani me ta hante karin e tij... Ajo u afrua me  gojën e saj  dhe e futi ne kar te tij . "Po  Xhemajl, ju keni thënë se seksi oral është gjithmonë reciprok.""Ju keni të drejtë," tha ai. "Unë mendoj se nuk do të dëmtojë të bësh atë për herë të fundit."", "Unë dua të ta kem ende   karin tuaj  te madh në gojën time."Elvana  zgjati gjuhën e saj rreth kokës se karit te tij  j. . Unë kam talent  që të ha  karin mire  në gojë , mendoi  ajo . Ajo nuk e kishte ndjerë këtë per 36 vjet  plota dhe të.. e Për herë të parë në vitet 36 të saj të jetës, Elvana dinte se çfarë ishte te ndjehesh si  një grua. 
 Ajo vendosi se  do të ishte hera e fundit, qe do i  ankohej me Xhemajlit  per keshilla tjera  dhe vendosi  te merrte iniciativen   qe  kete mesim seksual  ta kryent me noten me te mire qe  xhemajli  mun ti ja jepte  qe  tingellonte  si nje kompliment  aq  i madh ne mendjen e saj  aq naive...dhe  keshtu. Elvana,  i gëlltiti me gjitha 25 cm në fytin e saj, Oh i dashur zot!" tha Xhemajli . Asnjë grua se  kishte gëlltitur ndonjëherë karin e tij tërë përpara, madje as gruaja e tij, i cili kishte shumë të praktikës kete gje. Gojën e saj dhe fyti ishte aq i ngrohtë dhe i lagësht, që Xhemajlit  i  sillte  shum lezet dhe  rrembeu fytyren e saj  dhe  ja futke me force ne goje   Duart e Tij të mëdha  gati kishin mbuluar kokën e saj dhe ajo mund të ndjehnte  fuqinë e madhe në krahët e tij. Ai ishte aq i fortë sa ajo  e  frikësuar e saj si ai e detyronte  kokën e saj   te levizte prapa dhe përpara me , buzët e saj  rreth  karit  te fort  te tij. Së fundi, vetëm kur ai mendoi se nuk mund të marrë ndonjë më shumë ai e tërhoqi atë nga goja e saj."Ka një gjë më shumë që unë do të doja të ju mesoja ," "Shtrihuni në shpinë."Elvana zbriti mbi qilim dhe Xhemajli  menjëherë solli   karin e tij në mes gjinjve të saj. Ai duke shtrydhur cicat  e saja të mëdha rreth karit te tij dhe filloi të rrëshqis karin  atë në mes tyre."Kjo quhet stili  cica e ndyre  ," ai i tha asaj,


  sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$


 kurse ai  i futke  karin mes cicave kurse ajo   hapi gojën e saj dhe ishte në gjendje për të marrë rreth 5cm  në, kur ai ia futi atë përpara.  Xhemajli  lëvizte duart e tij rreth në mënyrë që ai mund të prekte cicat  e saja. Ai kurrë nuk kishte parë aq  cica te medhaja  dhe kjo e kishte eksituar ate. Ai klithke kurse Sytë e saj ishin hapur dhe te ndezur me atë përzierje  frikë dhe kenaqesi  që ai kishte dhënë atij, pasi ai kishte thare pidhin e saj me orgasmsa të shumta.  Me disa vështirësi, ai i shtrydhur gjinjtë e saj së bashku me një dorë dhe e solli dorën e tij të tjera përreth prapa tij, në saj pidhi, duke mbajtur dy gishtat e tij drejt jashtë.

Ajo e shikonte kokën e karin e tij  me afsh  dhe asaj  i erdhi nje orgazmë  tjeter . Ajo dëshpërimisht donte qe sperma e tij te derdhej ne  gojën e saj dhe ajo ishte shtanguar  për të parë kete vrull sperme aq te madhe te tij. Pastaj, pa paralajmërim, futi  gishtat e tij në pidhin e saj,sa ajo  theu ne  në orgazmë  perseri ,duke harruar karin etij aafer gojes se saj.. Ai  e preku  fytin esaj deri mjekëra e saj dhe shpërtheu. Ajo ndjeu një lumë te gjatë te spermës së tij  ta godiste  atë nga balli i saj   deri te në mjekëra e saj, duke mbuluar kapakin e syrit te saj  te djadhte ..elvana  nuk deshi  të humbasë shpërthim tij të ardhshëm dhe luftoi për të përmbushur fytin me hedhjen e  ardhshëme të karin e tij.  


Ajo mund të ndjente  ne pidhin ¨¨e saj ende  levizjet e gishtave  te tij kur pesoi  një tjetër orgazmë  qe i erdhi  asaj . Për fat të mirë, ai shprazi  karin e tij në gojën e saj dhe ajo ndjeu  të mbushur me spermë e tij. Kari i tij i gjatë u shpraz  ne  gojen e saj dhe ai u zhduk krejtësisht në mes të gjinjve të saj, por një tjetër vrull i spermës fluturoi jashtë për të spërkatur mbi gjoksin e saj.  Së fundi, ajo e shikoi Xhemajlin  se si me nje  një ofshamë ai u rrëzua pranë saj me gulçim.Elvan  pa oren , duke kuptuar se ajo kishte qenë mbi këtu për  tre orë e gjysmë. Filmi ishte vetëm 90 minuta të gjatë, që do të thoshte se ai duhet të ketë ngrënë pidhin e saj për më shumë se një orë. Ajo u ngrit dhe shpejt u tërhoq te vishej në bikinit e saj, , sepse njëri prej syve të saj ishte i mbyllur pasi ajo ishte e mbuluar në fytyre nga  sperma e tij. 
 Ai e  paralajmëroi atë se Brikena dhe Fatosi  do të jetë së shpejti në shtëpi dhe ajo kapi videon dhe vrapoi nga dera e pasme.Xhemajli  e percolli atë nga dera, ende lakuriq, duke qeshur me pamjen e saj komike  Gjysma fytyra e saj ishte e mbuluar në spermë e tij dhe gjoksi i saj, Ajo nuk mund të ecte drejt, me nje sy te  mbyllur nga sperma  . Kur ajo kishte arritur  në fund ne shtëpinë e saj, ai bërtiti, "Elvana,  ti ke sot një note  A +"  ke  mesuar  sot  perfekt...genjeu  ai .""   faleminderit  bërtiti ajo përsëri para se të shkonte   për tu pastruar. 
Deri  heren tjeter  per  mesimin tjetr  ai  i bertiti asaj!!
Xhemajli shiqonte  pas saj  saj,  një buzëqeshje te vetëkënaqur grabitqare. Çfarë  mesime do i  jipte  asaj budallqke pos ta qinte tmerresisht?Pjesa 3: Mësimi i tretë 

  sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$

Elvana   diten tjeter kur  puthi  buzet e  burrit të saj qe  po  niste per  ne pune   shkoi në kuzhinë për të bere  një kafe. Ajo  shkoi për të marrë një dush.Ajo u kthye pas dushi, me një peshqir të mbështjellë rreth trupit të saj, dhe një tjetër rreth flokët e saj të gjata bjonde. Ajo perseri ishte e deshperuar  se Mjeku burri  i saj  ishte duke filluar të humbaste interesin  seksual përsëri. Në fillim marrja ne goje e karit   te tij nga Elvana e kishte ngacmuar ate  kështu, ai ishte i kërkuar për dy herë në ditë. Tani, perseri  me ralle , shumë shpejt, ajo ishte e sigurt, ajo do të jetë deri në një herë në muaj posi  perpara  dhe  deshprohej  kur mendonte . Ajo kishte biseduar me Shpendin qe edhe ai  te përpjekej  për ti dhënë seks oral saj. Ai nuk kishte qenë edhe aq i keq, por ai në mënyrë të qartë nuk e kenaqte  atë, dhe ai ndalonte  çdo dy minuta për të pyetur atë nëse ajo do të kishte mjaft.Xhemjali , nga ana tjetër, dukej që duante  të hante  pidhin e saj  me ore te te tera.

 Katër ditë më parë,Xhemajli  i  kishte dhë Elvanes  orgazmë e parë të jetës së saj, dhe pastaj ai i kishte paraprirëdhen mesim   te mire  seksual asaj..mendonte  ajo..   . Zot, kam nevojë për të u derdhur përsëri, mendoi  ajo . Pastaj asaj iu kujtua video.... vrapoi në dhomën e gjumit, hiqi videon nga vendi i fshehur, dhe u kthye shpejt në shtrat. Ajo preku  butonin play qe  të luajë  filmi ,dhe  atëherë kujtoi kafen ,  vrapoi në kuzhinë për të marrë veten një filxhan per te  mos humbur  në ekran titullin.Elvana u përkuli përsëri në divan duke parë skenën e parë me djalë që dukej si Xhemajli  dhe nje bjonde që i ngjante asaj. Diçka kishte qenë bezdisur në pjesën e prapme të trurit të saj qysh Xhemajli i kishte mësuar asaj se seksi ne goje  nuk ishte tradhtia bashkëshortore dhe mendoi se  përgjigja ishte diku në film.  Ajo paramendoi  veten se çfarë do të jetë të ketë një kari aq te madh sa te xhemajlit  brenda pidhit te saj dhe u përpoq të imaxhinonte  mjekun me një kar  të madh.
.Elvana  filloi  ta ferkonte  peshqirin  ne pidhin e saj . Ajo nuk ishte një person shumë sensual, por për herë të parë, ajo filloi duke prekur trupin e saj në një mënyrë seksuale. 


Elvana futi   rreth gishtin e saj   ne pidh ,ne ritem  me levizjet e mashkullit ne film me shpejtësi në skenën erotike para saj. Ajo e pa njeriun  te derdhej mbi  bjonden  me nje kilo spermë që edhe   Xhemajli  e kishte  bere  mbi te  dhe  Elvana  , duke bërtitur me gëzim  përjeton një  orgazmë  te madhe . Si mund të jetë një mëkat, kur ajo ndihet kaq mirë  mendoi . Elvana  ndjeu një përhapje të madhe lehtësimi nëpër mendjen dhe trupin e saj kur u   ajo  u derdh..

Ajo tani e dinte një mënyrë për të kenaqur veten , kështu që në qoftë se ajo nuk ishte në gjendje për të pasur orgazmë me Shpendin  në të ardhmen, ajo ende mund ti jepte  kënaqësinë vetvetes . Ajo shpresonte se pozicione të reja seksuale qe ata donin për të provuar sonte te përjetonte  një orgazmë me njeriun qe ajo e donte.Elvana ishte  tani e  relaksuar dhe vendosi që të kushtoj vëmendje për atë që ata ishin duke thënë në film. 

  sponsor easycredit .ch

 cheap Webhosting Hostgator offers: full rout acces ,fully managed :web design    hosting   hosting ,web designs ,  web designer ,web page templates for free , web design development , business website ,free website , web page templates   , website templates ,   free website templates   website designer   webspace   website designers     web designers  web design company  ,web designing  websites ,web design services,  freewebsite servers , web templates              domains   ,website designing  unlimited web space ,free website template  .freewebsites  ,unlimited domain ,  website software  and more  for just 19,95$


 Të gjitha aktore thoshin  te njejtat gjëra si, "Oh i dashur ! Ju keni dy herë me te madh se te  burrit tim," ose "Unë dua karin tuaj të zi, Ai është aq shumë më i madh, se i burrit tim".  përfundonte  me një grua para  kameres   duke thënë  ne kamere , "karat e medhenj janë më të mirë. etj

"Elvana kishte tani mjaft  pervoje..me xhemajlin..me keto videokaseta ..dhe  kjo  i  dha nje vetebsim pak ne vete..

Xhemajli po ashtu i  kishte thënë se ju nuk mund të marrni shumë teper  seriozisht këto filma. .Keta jane vetem filma!

 Elvana ishte veshur tani dhe filloi ti  thante  flokët e saj, ndërsa planifikonte  udhëtimin e saj ne treg. Ajo kishte për të marrë disa sende ushqimore dhe ajo kishte premtuar Shpendit  se ajo do të blej disa lingerie seksi te  kuqe  për atë sonte  qe  te praktikonin nje nate te nxehte  pas ketyre mesimeve te nxehta  qe i kishte marre nga Shpendi  fqinji i saj..  dhe videot .....