DJ Blunt quan DAFINA ZEQIRIN -te qmendur seksualisht / Alba Dating/ Easy Credit / Webhosting

 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.chDafina Zeqiri dhe Dj Blunt, që prej kohësh përfliten për një histori dashurie, kanë vendosur që përgjigjen për të gjitha pikëpyetjet e ngritura ta japin në bashkëpunimin e parë mes të dyve, shkruan zhurnal.
“Mos e nal” është kënga që i ka bërë bashkë dy të dashuruarit, të cilët, të ndihmuar edhe nga Real 1, do të sjellin një prej hiteve më të suksesshme të kësaj vere.


Xhirimet e videoklipit janë kryer në Tiranë nga “Max Production”. Kënga e re është pjesë e albumit “Blunt për President”, q
Kënga “Veç ty me t’pasë”, e cila do të prezantohet në shtator, do të shënojë bashkëpunimin e dytë mes të treve, Daffye-t, Blunt-it dhe Real 1.
Por siq duket tani me pas nje afere te shkurter gjithqka ka perfunduar mes tyre dhe eshte shedrruar nje lufte mediatike mes tyre!!

Dj Blunt pergjigjet  se lidhja me Dafinen ka marre fund per arsye se Dafina eshte nje kurve e pangopur ..
Po po them eshte kurbeve e pangopur  qe lyp 24 pre seks..nese nuk ja jep..e lyp tjetrkah.
kjo eshte nje qmeduri  seksuale qe ndoshta duhet te mjekohet  diku-

Psh  Pasi  e qisha ne goje ajo kaleronte mbi karin tim per ore te tera dhe nuk dinte te perfundonte..pergjiet DjBblunt!
Pas vetem 6 ore seks maratonik  qe ebenim gjdo te shtune ajo  mezi  mbaronte.
Mesiguri ka ta bej me nje qrregullim psiqik ose thjesht  nje kurve e pangopur  thot Dj Blunt! tani  me edhe  vetem nje vije ne listen e gjate te atyre  qe i kane hypur  Dafina Zeqirit  ose thjeshte  qe e kane qire ate.

Cili eshte tjeteri i  radhes?  po mire e pat  Nozy per Dafinen  ...se e kane qi  gjithe estrada  ..po kush  ka mbete  tanime..ndoshta  do  te lyp  diken jashte  se ne Kosove ska mbete me kar  pa  eqi  ate..
presim cilin ....!!!!nese Dj Blunt aq i forte nuk  eka  ngi  kar  ...atehere e keshillojme Dafin qe tjetrin mashkull ta gjej nga kafshet..ndonje gomar  ,apo kali  ose elefant  qe kane karin gjigand dhe ndoshta do ta ngine Dafin!!! te shpresojme  Dafi  te shpresojme se do ngihesh kar  diku...do shpresojme!!!
LEXO SI U QI DAFINA ME LEDRI VULAN!!