Aventura me Gjyste Vulaj ne Ibica /alba dating / easy credit


Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch


Po jetoj ne Gjermani  ku jam nje ndjekes  i hatashem i pidhave  ku kam qire mese 3ooo pidha te ndryshem me nje periudhe 10 vjeqare!

Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch


pata rastise te shkoj ne Spanje ne IBICA  ne ate  Hotelin me Royal Plaza yje exklusiv te Ibices.
Ja diten e dyte po e  shoh ishte Gjyste Vulaj me ca te tjere  per pushime aty.
Oh qfare pidhi  jam adhuruese  e saj qysh moti dhe mbeta i shtanguar .por mbasi ishte me ca burra tjere se di a menaxhera a qka..por vazhdimisht ishte ne kompany te tjere familjar  a qka se di.


ne diten e 4 partitmas ajo me kishte verejtur derisa po hanim poshte ne hotelin ku pushonim..mora ca mish pule me sallate  dhe ca pije u ula karshi saj.
Pasi me shiqonte panda dhe bisedonte  me ata te saj qe ishte ulur me ta ia bera  me sy..asaj iu be qejfi
dhe as qe ia merrte mendja qe isha shqiptar..se une dukna ma shum si italinan ose spanjoll  se..shipec.

Por keshtu nja 2-3 dite dhe pasi me kishin mbete edhe pak dite e pansioni 10 ditor do mbaronte
e verejta se ajo gjithjne vjente per te ne hotel  nga plazha ne ora 15 bente ca masazhe ne dhomen e masazhit.
edhe une ia preva rrugen dhe i fola italisht..qe te mendonte se jam italian . i thshe nse ishte nje femer fanatstike dhe se do doja ta takoja nes ben per nje kaffe .me tha i dont understand me nje anglishte te cofte....se kisha dert..i thashe te takohemi nje kafe nese ben..hej ajon edhe pse e martuar qfare si hante..e pranoi  tha po pse jo  sot ne ora 19 ..dhe ma shkeli syrin ..dhe keshtu  se di qa i ka thene  burrit te sa por ajo erdhi ne restaurantin e hotelit .aty biseduam u njoftuam  une e lujsha rolin si italian mjeshterisht  sa ajo  se dinte hiq  se qka jam ..por i propozova te shkojme ne dhomen time te hoteli nr 39.
ajo pa pike turpi ..erdhi..kam kohe nje ore me tha.
ohhh
qfare kurve..te kapa  te puthsha  gjithkah  i thosha ...e ajo ish ba qull ne pidh.,..oh qfare pidhi  ishte  e mbajtun perfekt..te kapa tja hangra buzet  e pastaj cicat  ja bana varre  ajo thoshte mossss..mosss..dont.dont...e ketu lypke  sa ..
 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ..We offer the following:- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 Unemployment insurance rates choice Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch

tma kapi karin  e te hante llokum  llokum..oh  ....desh u qmend nga madhesia e karit  tim e hante  pa meshire  ..i ferkonte  cicat  me te ...e pastaj  i hapi kambet  e gjata  dhe ohh qfare  pidhi te rruar kishte .. tja kapa  tja rreha  shuplaka  dhe ja pme gjuhen si gjuhe gjarperi  deri sa ajo  u derdh nja 2-3 here por jo aq fort sa te mos te kishte fuqi  qe ta banim nje te qire te forte sa klithmat u degjonin edhe jashte..
e te kapa  nga bythet tja kafshoja shum..sa ajo klithkle nga lezeti..ohhhhh
ohh   keshtu  klithke  i like it...ma bajke..
e te kapa tja rrasa karin ajo  gati u shkri  nga lezeti..klithke....oh  is good..so good..
e te ja rassha krejt sa ajo klithke edhe qeshke bashke..e pastaj  nga prapa  ja fusja  ..ne goje ...ne bythe..nga lart..se lashe vend a pozicion pa e qire nja 4 ore..kur ne fund u derdha brita...oh  shpirt...ajo..i kish hape syte  se di nga orgazma  qe i erdhi..apo nga habija  qe me doli fjale shqipe....por pesoi nje orgazem te quditshme sa qeshte edhe qante njekohesisht..
e pastaj   quditshem me veshtronte dhe me pyeti  a.......shqipe  jeni a?

i thashe ..no  no  i flas ca fjale--dont be sad......im not albanian..
qe ta qetesoja  edhe nashtaa ma jep edh naj nate  pidhin e saj  te embel..por ajo vrullshem mori rrobat esaj dhe  iku nga dhoma pa thenn asgje.
me nuk e pashe  me duket kish leshuar hotelin te njejten nate..por me nuk e pashe..me.
shpresoj te mos kete problem nese burri i saj ekupton kete aventure ibiciane  te Gjystes Vulajt  me mua


Ju pershendes Skenda  ala italiano aus Berlin  playboy ma i madh  shqiptar
Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ... We offer the following: - Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000 - Unemployment insurance rates choice - Constant Top-interest and consistent loan rates - Free editing and repayment at any time The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch