Afera Geti -BABASTARS & CILjeta Xhilaga / Alba- Chat- Dating / Alb.Tv. / easy credit

 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch


Po ju tregoj edhe tregimin tim intim mbasi te gjithe po flasin ateher edhe ma ``i madhi`` n`ven do ta tregoj tregimin tim lidhje me qirjet e mija.

 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

Po natyrisht jam ma i madhi n`ven kete e dine te gjithe. i madh e i vogel. Shiqoni hitet emija te gjitha jane hite qka do qe baj e han pazari shit. kurse reperat e tjere as me Bugatti nuk munen mem zane bitch.. Kjo eshte reale..absolut..jo nuk po e mitoj Vali Kerleone se ai smunet mu shty me mu se paret i ka me tepija e t`babes. e shtihet si mafijash falso e une jam Baba vet..po de Baba stars...baba i repit..baba i pidhave...une jam inciatori i te gjithave qka eshte cool.. jo anej ja knej ..as ai as Unikatili.. as Noizy (who?) kerkush nuk munet mu shty me mu.kurse une jam origjinal. Hunen opreacion ? pse? Pse kaam leke e baj me lekt emij qysh um qohet!!

Cilat femna i kam qi nga show business? .. uhh ka shum..Nora Istrefi,,Genta Ismajli,Elvana Gjata.. Po cila ka mbet?tana.!! Cila me ka lane pershtypje ma shume ne shrat? Po Nora ka qen dhe eshte pidh i mire..ama CILJETA..kjo qe me te vertete fantstike...per shtrat..me te gjitha qka i vyne nje mashkulli byth..cica..fytyre seksi qa lyp ma shum mashkulli?.


Po me kujtohet kur i patem xhirimet me hitin :Dridhe Bythen.ajo erdhi ne Prishtine. Une e prisja ne Aeroport se bashku me menaxherin Drin Zatriqin..po..pastaj..pasi u vendos ne hotel..po ate mbremje pasi bem nje party ne nje nga discot e Prishtines...une mora dhe e qova ne shtepine time.. aty i tregojsha studion time do beat variante per kengen tone te re DRIDHE BYTHEN qe do ta benim. pasi pime jinxher..ajo u nxeh dhe ishte afruar shume oh..qfare cicash te bukura qe kishte..pa pase hamendje ja rrembeva dhe ja heqa jelekun e civave qe tani me kishin shperthyer...oh qfare cicash te bukura e te medha..ja kapa..ja pickova me gisht majen ecicave..ajo klithi..oh mossss pastaj ja putha ngadale epastaj ja gica me dhembe ajo perseri klithke oh...pastaj me vrull ja kafshova fort gjithkah mme gjuhe perpiqsha tja haja krejt cicat gjigande tejet seksi..kari me ishte bere dru....ohh qfare lezeti ja futsha ne gojen time te madhe te dy cicat..fanatstike..pastaj i shkova te pidhi ..ja hoqa me force tangat e saj..ajo klithi..mos tutje..jam ne lidhje..i thashe jo jo ska problem zemer..mos u tut sban mu u tut ,cban  mu ngut..  ska problem fare se un zemr qi veq kadale!! ve ajo ishte bere qull ne pidh..

 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.choh sa bukur e kishte rruar pidhucin Ciljeta Xhilaga.. e tja lepiva derisa u derdh ne gojen time me leng tejet aromatik pidhi nga pidhi i saj fantastik qe dukej se e kishte qi jo pak!! E pastaj e nxora karin tim gjigand ..ajo vetem klithi..oh se spaskan faj femrat..Geti...oh e te kapi karin tim ete hante oh..me ca lezet e hante karin tim...ohhhhh...klithke...oh zemer...oh do bejme shum hite.....oh zemer..sa te bukur.e paske karin e hhhh...ohh.. ahhh..klithke e futke te terin ne goje te pakten perpiqej..pastaj e mora dhe ja futa karin midis cicave te saj gjigante,,oh qfare lezeti ja laga me gjuhe midis qe te rreshqitke kari me ngadal. dhe me dy duaart ja shterngojsha qe ta beja me te ngushte tunelin per karin tim dhe keshtu..gjate derisa e lypi tja derdhi ...ohh ahhhhhhh...uhhhhhhhh me ne fund ja derdha ne goje ene cica..e ajo pesoi nje orgazem fantastike. sa nuk u qmedn nnga lezeti.. pastaj e qiva ne studi gati gjate gjithe javes..oh qfare pidhi..i embel eseksi.....pastaj me kohe lidhje jone u zbeh,,nga termiet e pastaj nga distanca,,e tej..por kjo ka qen nje nag seks aventurat me te bukura te mija..besoj se do kete edhe me! cila eshte ne radhe tani?
Nuk edi ndoshta Rita Oren...nese ma rras.  por ate  eshte   Jay Z  tuj  e qi  e kputi  te shkreten  vetem  mu  ba e famshme .po se besoj se tash jam hakaretu pak..pa floke..e s`jam ma ai qa ka qene dikur..hej pleqni..sa shpejt erdhi!! po nashta me mesit ma gjan baba diku !! Peace

 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch


Geti Geasy /tingulli 3 / Babastars bitch!! >

 


Vazhdo poshte te   faqja tjeter.te.Older POST..