BUS STATION ALBA - DATING

TREGIME EROTIKE SHQIP / ALBANIAN CHAT - DATING


 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch

TREGIME EROTIKE SHQIP / ALBANIAN CHAT - DATING

TREGIME EROTIKE / TREGIME SEKSI / Tregime me te QIRA
HIER WE CAN DISCUSS ABOUT ALBANIAN COMUNITY FRIENDSHIP DATING AND OTHER TOPICS..
YOUNG PEOPLE HERE CAN MEET EACH OTHER AND DISCUSS ABOUT ALBANIAN TV,TV ALBANIA,ALBANIAN VIP ,ALBANIAN MUSIC,ALBAIAN MUSIC STARS,ESTRADA SHQIP,MEET  AND CONTACT AND START FRIENSHIP.
HERE ALSO ALBANIAN CAN CHAT WITH EACH OTHER AND START BUILDING FRINSDHIP OR DATING EACH OTHER.
ANYWAY WE ARE HAPPY TO GIVE YOU SOME PLATFORM WHERE PEOLE CAN HAVE FUN ENERTAIN HERSELF AND BUILD REALTIONSHIP,DATING AND MORE....

Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.

The protocols and practices of dating, and the terms used to describe it, vary considerably from country to country. The most common idea is two people trying out a relationship and exploring whether they're compatible by going out together in public as a couple, who may or may not yet be having sexual relations. This period of courtship is sometimes seen as a precursor to engagement or marriage.Tregime..

Ate dite nuk mund ta harroj kurre. Qendroja ne stacionin e autobuseve. Me kaploi te ftohurit. Prisja fatin qe dikush te me dergonte sa me pare ne shtepi, qe te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohte. Me bisht te syrit verejta Faten, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjehere u nisa ne drejtim te kundert ne menyre qe t'i ikja kontaktit me te. Ne te vertete, shume njerez i mundon fiksimi kohor.Per Faten, mu keto gjera ishin te rendesishme, gjera keto te cilat edhe pas 30 vjetesh per te ishin te rendesishme. Per te ishin te rende-sishem emrat e ish-profesoreve. Per te ishin te rendesishme vendet ku ishin te ulur nxenesit. Ky shkollim mbase per Faten ishte e vetmja gje qe ishte me rendesi ne jeten e tyre... Mirepo Fates nuk arrita qe t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "Ç'eshte puna jote, shoku im i vjeter? Behesh kinse nuk me njeh?!"

Duke e aktruar befasine, une ne menyre miqesore ia shtrengova doren. Lutesha qe te mos fillonte te fliste perditet shkollore! Ishte njera nga ato femrat e qendrueshme, me nje gjatesi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njefare bukurie seksi, e cila disi me frikesonte qysh kur ishim ne shkolle. Kishte floke plotesisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve.

/tregime erotike/Qysh kur ishim ne shkolle ajo kishte filluar qe te thinjej dhe ajo tufe e flokeve te thinjura, ne vetedijen tone djaloshare kishte nje domethenie seksuale vullkanike. Çdohere kisha njefare stresi ndaj saj. Me provokonte ne menyra te ndryshme. Ma mbeshteste koken mbi sup, e mbeshteste trupin e saj per trupin tim, por asgje me shume. Vetem do te me shikonte, do t'i lepinte buzet e ima. Tani, pas tridhjete vjetesh, dukej te ishte ende e mbajtur mire. Kishte pasur te veshur nje pallto. - Ç'ben? - e pyeta si i marre. - Ç'mund te bej une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, qe te shkruaj libra.

Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti per prishjen time te kurores, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjete vjetesh. Edhe ajo ishte e ndare. Por, ne menyre te pacivilizuar. Shume thjesht. Ishte martuar vone, me njefare torollaku i cili kishte perjetuar kenaqesi duke i bere asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste keto gjera. - Mund te supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - peshperiti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar qe ne shtepi t'i silite shoket e vêt, per te luajtur bixhoz. Por ai e kishte perulur gruan e vêt. /tregime eritike/

Me kapi per dore, duke me liruar nga udheheqja e bisedes, keshtu qe derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme qe une vetem te pohoja me koke. Ishim se paku njeqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. Te gjithe u paluam per njeri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur per njeri-tjetrin sa qe gati e humba frymemanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak.

Ne te vertete, nuk e kishte dert qe pjeset e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishem. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkeputur pul-lat ne tollovi dhe u mbeshtetem stomak per stomaku, gjoks per gjoksi.Cicat e saja te medha filluan qe te m'i ngrohnin mushkerite. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe deshironte qe fia uzurponte shtepinê. - Paramendo. Kurre nuk eshte denihur ne mua. Frikesohej nga ajo se mepastaj. kur te behej femija, une me nuk do ta perfillja aspak. - gari filloi qe te qante. - /tregime erotike/

U bera plotesisht e frustruar. Bum im kishte deshire qe te me puthte neper siomak.e pastaj me pénis te me kalonte neper kerthize. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, vêliau im. Nuk deshironte dhe nuk deshironte. E une nuk deshiroja qe ta tradhtoja.

Disa hère jam munduar qe ta shtrengoja me kembe dhe ta mbaja ne brendesine time, por ai me ka rêne shuplake, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i permendre pjeset me intime te trupit, une fillova qe maksimalisht te koncentrohesha ne bisede. Kemba ime ishte e futur ndermjet kem-beve te saja dhe diçka me sorollatej neper koke: beja ore burre ate gje qe bashkeshorti i vêt nuk ia kishte bere.

Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt prane buzeve te mia. Leviza pak dhe mjetin tim te qirjes e orientova mu ne mesin e kem-beve te saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetem qe eshte derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shoke te vêt, dhe si duket mezi paska pritur qe ajo ta tradhtonte, qe te qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-grance. Mirepo, ajo gjithmone ishte nje vashe çap-kene dhe e dinte se ç'bente: ajo ishte qire, jo vetem me shoket e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjeret, kur ai nuk e pergjonte.

Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur qe te ndahej. E shkaku? Veliau i saj, pèse vjete me i vjeter se ajo, e kishte humburjeten ne nje fatke-qesi komunikacioni dhe shtepia i kishte mbetur kesaj. Ne bisede e siper, ajo levizi edhe pak dhe tani kari im u mbeshtet mire ndermjet kofsheve te saja. Ajo edhe me tutje fliste per vellaun e vêt, por une me nuk e degjoja aspak. /tregime erotike/

Nga autobusi zbriten disa udhetare dhe ne disi u liruam pak, por perseri hypen disa te tjere, duke shkaktuar perseri perreth nesh nje tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te kenaqesise. Ngadale ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra ate timin. Per nje moment, gati sa nuk u çmenda: sapo e afrova karin tim ndermjet kem-beve te saja, e verejta se ajo nuk kishte pasur breke fare! Guxha ime tanirne rreshqiti ndermjet buzeve te saja te pidhit. Nje pidh te tille te nxehte kurre nuk kam ndier nejeten time.

Kari im hyri pjerret, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta nder-preja rrefnnin e Fates ne menyre qe ta lusja per t'i hapur edhe pak kembet, gjithnje duke u frikesuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva nje ndryshim ne zerin e saj. Ai filloi qe disi te dilte me i embel dhe me i qete. /tregiem erotike/

I hapi pak kembet dhe kari im dalengadale po hynte gjithnje e me thelle ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjehere, lexues te dashur, qe kete ta beni vjedhurazi ne autobus? eshte nje gje e tmerrshme kur qirja nuk varet nga deshira personale, por nga dridhja e autobusit ne menyre te çrregullt. Kari im levizte ne perputhje me tundjen e autobusit neper rrugen jo te rrafshet, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetesohej fare.

Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qetekallej.Tektash!? Isha i teri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende kohe, e une ende nuk arrija dot deri te qirja. Zemra me rrahte si kurre me pare. Buzet e saja u perputhen per buzet e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, ç'do te mendojne njerezit per mua. Behu i mire. Perndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetem kete mos e ber - mendova vetmevete. /tregime erotike/

Vazhdova qe edhe me tutje t'ia fusja ngadale, duke e terhequr sa me shume kah vetja. Asgje nuk do te ndodhte e keqe, po mos te bertiste nje i marre, duke na shtyre: - Aman bre zonje. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka nje bote vend! - Shko bre n'pidh t'nones! - i bertiti Fata ime me gjuhen e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne ate moment une ia futa deri ne fund, thelle, thelle, mu ne momentin kur edhe fillova qe te derdhesha dhe ta mbushja me spermen time.

Pulsimet m'i shtanguan kembet, kurse neper kurriz me kaluan disa ndjenja rreqethese. Isha i lumtur qe me ne fund çdo gje per-fundoi aq mire. Pastaj me kujdes karin tim e terhoqa nen pantollone. Askush nuk hetoi asgje. Me ne fund, ne menyre falenderuese e putha Faten ne faqe. - Dhe, ç'ke vendosur te besh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se ç'me kishte folur deri me tani. - Asgje - tha hareshem - mu asgje. Nuk do t'i shmangem. (erotika shqip)

Do ta malltretoj edhe une ate! Ajo u pergatit per te dale nga autobusi. I propo-zova qe te shkonim se bashku tek une, ne banese. Ajo refuzoi. I propozova qe t'ia lija adresen ne menyre qe me vone te me paraqitej, kur te deshironte. Atehere per hère te pare me shikoi arsyeshem, sikur te çuditej se per ç'arsye isha prane saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithe keto pranime kam deshiruar qe te ngulitem? Po. Me ke pelqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjeter. /tregime erotike/

Paramendo se si do te dukej qe tek tani te qiheshim!? Harroje kete. Me te vertete une jam kunder çdo gjeje qe eshte kunder miqesise sone. Jo, nuk do te kisha mundur qe te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetedijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?! E mundova koken lidhur me kete kur per nje moment Fata tênime doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar...
Ate dite nuk mund ta harroj kurre. Qendroja ne stacionin e autobuse